Canım Oğlum artık kollarımda :))

ay_su

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2006
57
0
Selam kızlar.Pazar sabahı oğlum dünyaya geldi.Hamileliğimin ilk günlerinden buyana herşeyi burda paylaştık sizlerle.BU güzel haberide vermek istedim.UZun bekleyişin ardından nihayet kollarımda bebeğim.Sizleride öyle güzel duygular bekliyor ki anlatamam.Sezeryan ile doğum yapmayı planlayan arkadaşlar hiç korkmayın.Ben çok korkuyordum ama korktuğum gibi olmadı.Tabiki zorluklarını yaşadım ve yaşıyorum hala ama inanın onun yüzünü görmek herşeyi bi anda unutturuyor bana.Sİzlere de hayırlı doğumlar diliyorum.bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza almanız diliyorum.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Gözün aydın olsun,allah analı babalı büyütsün taze anneye de geçmişler olsun canım.

tebrikler
allh yavrunu sana bağışlasın
analı babalı büyütsün

Allah analı babalı sağlıklı büyütsün işallah tebrik ederim :))

ayyy çok tebrik ederim aferin sana artık anne olmuşsun allah size bağışlasın allah analı babalı büyütsün inşallah darısı bizim başımıza.gerçi ben normal doğum istiyorum inşallah öyle olur seni de tekrar kutluyorum.

ay_su cum tebrik ederim...Ben gerçekten sezeryan dan korkuyorum .Benim de zamanım yaklaşıyor 33. haftada girdim Allah banada hayırlısı ile nasip etsin inşaallah.

bu arada oğlunun adını ne koydun?

ay_su cum tebrik ederim...Ben gerçekten sezeryan dan korkuyorum .Benim de zamanım yaklaşıyor 33. haftada girdim Allah banada hayırlısı ile nasip etsin inşaallah.

bu arada oğlunun adını ne koydun?

CAnım hepinize teşekkür ederim.Hİç korkma sezeryandan.Bebeğini gördüğün an bambaşka hissedeceksin ne acı ne başka bişey.Benim ameliyat başlangıcım kötüydü tansiyonum düştü.Sonra yükselttiler.Sürekli sorduğum şey olmadımı çıkmadı mı daha oldu.Bebeğimi çıkardıkları an gösterdiler bana bi ağlama krizi mutluluktan 4 gün hala aklıma geldikçe bebeğime baktıkça mutluluktan ağlıyorum o nedenle normal yada sezeryan korkulacak hiçbişey yok.Dünyada olabilecek en büyük mucizeyi yaşıyor insan.

Bu arada oğluşumun adı ARDA :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Selam kızlar.Pazar sabahı oğlum dünyaya geldi.Hamileliğimin ilk günlerinden buyana herşeyi burda paylaştık sizlerle.BU güzel haberide vermek istedim.UZun bekleyişin ardından nihayet kollarımda bebeğim.Sizleride öyle güzel duygular bekliyor ki anlatamam.Sezeryan ile doğum yapmayı planlayan arkadaşlar hiç korkmayın.Ben çok korkuyordum ama korktuğum gibi olmadı.Tabiki zorluklarını yaşadım ve yaşıyorum hala ama inanın onun yüzünü görmek herşeyi bi anda unutturuyor bana.Sİzlere de hayırlı doğumlar diliyorum.bebeklerinizi sağlıkla kucağınıza almanız diliyorum.:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Darısı başımıza aysucum..

Allah sana acil şifa bebişine de sağlıklı, bol bereketli, şanslı bir ömür nasip etsin İnşallah..

CAnım hepinize teşekkür ederim.Hİç korkma sezeryandan.Bebeğini gördüğün an bambaşka hissedeceksin ne acı ne başka bişey.Benim ameliyat başlangıcım kötüydü tansiyonum düştü.Sonra yükselttiler.Sürekli sorduğum şey olmadımı çıkmadı mı daha oldu.Bebeğimi çıkardıkları an gösterdiler bana bi ağlama krizi mutluluktan 4 gün hala aklıma geldikçe bebeğime baktıkça mutluluktan ağlıyorum o nedenle normal yada sezeryan korkulacak hiçbişey yok.Dünyada olabilecek en büyük mucizeyi yaşıyor insan.

Bu arada oğluşumun adı ARDA :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Yaşanabilecek en güzel duyguu.canım ya sen epidural sezeryanmı oldun? bende 10 gün sonra sezeryan olucam da epidural mi olsun genelmi karar veremedim. gerçi dr. epidural tavsiye ediyor..

Canım ya adıyla yaşasın. Aysucum sen epidural sezeryanmı oldun bende 10 gün sonra sezeryan olucamda genelmi epiduralmi karar veremedim. gerçi dr. şiddetle epidural diyor ama ben çok kararsızım

Allah analı babalı büyütsün canım,darısı tüm hamişlerin başına

rabbim analı babalı büyütsün hayırlı bir evlet olur inşallah darısı bizim başımıza

canım tebrik ederim allah analı babalı büyütsün.darısı da bizim başımıza inşallah.

canım sana geçmiş olsun bebeğinede Rabbim uzun ve sağlıklı bir ömür versin inşallah bende bişey sormak istiyorum sana bebeğin doktorunun söylediği ağırlıktamı doğdu yoksa arada çok fark varmı

X