canım kocacım beni boşamadığın için teşekkür ederim

Ya o kadar sevimli sevimli yazmışsın ki o adama böyle konuşuyorsan sana nasıl kızsın.:KK71:

1 haftalık evliyken israrlarıma dayanamayıp bana kaplumbağa(hüsmen) aldığın içün.......
hüsmen ölünce,aglamama dayanamayıp,tavşan isteyimi kırmayıp bana nazlıyı getirdiğin içüüün........
nazlı çok yanlız nolursun arkadaş alalım yanına aşkım,nolur hadi nolur......ve tabiki ısrarlarıma dayanamayıp çikoyu aldığın için........
çikoda nazlı gibi dişi diye sana yutturuyodum ya, nazlının hamile olduğunu öğrenince sinirden ğözün seyirirken o anda bile bana kızmadığın içüüüüüün........
torunlarımız balkonda üşür nolur odamıza alalım dediyimde,önce olmaz deyip sonrada tamam dediyin içüüün.......
iş yerinde,ben bebeklerimi çok özlüyorum buraya getirelim nolur,dediğimde bana,abartma esra dükkanda tavşanmi olur ama sen üzülme ben sana bi tane kaplumbağa alıyım onla idare et olurmu aşkım, dediğinde, yok yaaaa pışıııık bitane değil dört tane istiyom:26:yüzsüzlüyüm karşısında peki tamam dediğin içün........
beş ay önce arabamızın altına giren minnacık tekir yavrusunu ben daha ağlayıp numarama başlamadan önce kaderine razı olup hadi binin arabaya dediğin içüüüün......
ve tüm bu çılğınliklarıma katlanıp hep yanımda olup hiç beni kırmadığın içüüün sana çoooook teşekkür ederim canım kocacım....:KK16:
Bu bölümü ilk defa incelerken konu başlığı tuhafıma gitmişti...:KK64:
Ama konuya tıklayıp yazınızı okuyunca çok güldüm
:KK48::KK70::KK70:
Konuyu açalı 7 sene olmuş ama Aktif bir üye olduğunuz için böyle tebessüm ettirici yazıya yorum yapmamak elde değil :KK48::KK51:
Maşalahhh:nazar::nazar::nazar: Nazar değmesin :KK66:
Yazınızı öyle güzel ve komik yazmışsınız ki konuyu açtığınız yıllarda yöneticilerimizden K Kazen Bey bile yorum yapmış:KK48:

ayy konu sahibi çok tatlısın yawwww. ee Allah herkese böyle karısına kıyamayıp böyle herşeye evet diyen koca nasip etsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Aynı benım kocam :)) Allahım başımızdan eksık etmesınn :KK200:

Simdi biraz yorum okuyunca bu durum bir tek bana mi normal gelmis dedim.
Kocaniz hic mi bu tip seyler yapmiyor anlamadim. :KK69:

X