canım kızım küçücük bebeğim miting detmiş

deniz_gunes

Hayat devam ediyor...
Kayıtlı Üye
9 Temmuz 2007
17.040
11.251
Ayyy duygulandım bak bende ağlıycam ama zaten doluyum kendimi sıkmaktan dişlerim acıdı sabahtan beri ben bir lavaboya gidiyim dayanamıcam yaaaaaaaa ..........

inanın kızlar şu yazıyı yazarken ağlıyorum .senağlamabenim küçük kızım sabah akula gönderdiğim yavrum şimdi haberi geldi mitingdeymiş avazı çıktığı kadar bağıyormuş ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ diye seninle gurur duyuyorum annecim
vatanına ve insanına sahip çıktığın için
sen benim gözümde benim küçük kızımsın büyümüş sün bugün anladım yüreğinde büyümüş annecim :nazar:

helal olsun onu yetiştiren anne-babaya...
kucuk kızınızın gözlerinden sizin de ellerinizden operim ablacım.
böylesine bilinçli evlatları var oldukça bu Vatan'ı yok etmeye kimsenin gücü yetmeyecektir bundan eminim...

inanın kızlar şu yazıyı yazarken ağlıyorum .senağlamabenim küçük kızım sabah akula gönderdiğim yavrum şimdi haberi geldi mitingdeymiş avazı çıktığı kadar bağıyormuş ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ diye seninle gurur duyuyorum annecim
sen benim gözümde benim küçük kızımsın büyümüş sün bugün anladım yüreğinde büyümüş annecim :nazar:

Sizi tebrik etmek gerekiyor. Ne mutlu ki her anne babanın isteği olan "vatana ve millete hayırlı bir evlat" yetiştirmişsiniz.

Ne güzel ki minik yaşta; yaşı büyük ama fikri küçük insanların yüreğinden geçmeyenleri, hem hissetmiş hem söylemiş. Ne mutlu size!!!!
a.s.

teşekkür edrim kızlar hepinize
kızım eve geldiğinde alnın dan öpeceğim onu :n
tabiki sizlerin yerinede öpeceğim :nazar:azar:

Evet ya bazen çok kızıyorum duyarsızsın diye hala çocuksun diye ama benimki de dün haberleri dinledikten sonra evdeki tüm bayrakları çıkardı astı dışarıya...inşallah yeni nesil hep böyle olur bende öpüyorum kızını ....

sizede kızınıza da helal olsun...inşallah bizlerde böyle vatanını seven hainlik yapmayan evlatlar yetiştirebilirz...

teşekkürler canım arkadaşlarım
allah sonlarını hayırlı eylesin tüm evlat larımızın :nazar:benim çocuğumla birlikte diğer evlatlarımızda bağırdılar avazları çıkıncaya ,senağlamahele bir sloganları vardı unutulaak gibi değil.
ŞEHİDİN ANNESİ BİZİM ANNEMİZ !!!!!!!!!
görülmeye değerdisenağlama

tebrik ederim minik kardeşimi. sizide kutlarım duyarlı bir çocuk yetiştirdiğiniz için a.s.

tebrik ederim seni ablacım
helal olsun sana
ne mutluki vatanınnı milletini seven sahip cıkma arzusunda bir evlat yetiştirmişsin

X