Canım hep mandalina istiyor

seydosum

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2016
892
472
Kızlar 8+2 hamileyim ve biraz fazla mandalina tüketiyorum. Günde 6 7 oluyor bazen. Her şeyin aşırısı zarar biliyorum ama bunda sınır nedir? Yani günde şu kadar mandalinayı aşmamak gerek diyeceğimiz bir rakam var mı?

Hayir cnm c vitamini bi zarari olmaz fazlasi yarasin bebisimize sadece mideni rahatsz etmesin yeter Allah bagslasin hayirlisiyla al kucagina insallah canm

Ayyyy ilk 3 ay ben sürekli durmadan mandalina yedim :) oğlum olcak Allah'ın izniyle :) Sende ye ama çok abartma bence çünkü beni ishal yapmaya başlamıştı abarttığım için.. gün içine yayarak en fazla 3 tane ye bence ben 2 tane yiyordum

Ben de ayniyim bu aralar kahvaltida bile mandalina yiyorum resmen. Yatarken de demir takviyesinin emilimini hizlandirmak icin 2-3 tane daha yiyorum. Ayrica sabirsizlikla portakalin cikmasini bekliyorum :KK72:

Ayy canım bana olmadıysa sanada olmaz 6,7 taneyi ben bir oturuşta yiyorum şuana kadar sıkıntı olmadı ve ben daha ilk çıktığında ekşiyken bile böyleydim koklaya koklaya yiyorum resmen

Ayyyy ilk 3 ay ben sürekli durmadan mandalina yedim :) oğlum olcak Allah'ın izniyle :) Sende ye ama çok abartma bence çünkü beni ishal yapmaya başlamıştı abarttığım için.. gün içine yayarak en fazla 3 tane ye bence ben 2 tane yiyordum
Sağolasın canım dikkat edeceğim benim de mi oğlum olacak acaba :anneadayı:

Ben de ayniyim bu aralar kahvaltida bile mandalina yiyorum resmen. Yatarken de demir takviyesinin emilimini hizlandirmak icin 2-3 tane daha yiyorum. Ayrica sabirsizlikla portakalin cikmasini bekliyorum :KK72:
Ay aynen bende öyle bi portakallar çıksa da kilo kilo götürsem :KK70:

Ayy canım bana olmadıysa sanada olmaz 6,7 taneyi ben bir oturuşta yiyorum şuana kadar sıkıntı olmadı ve ben daha ilk çıktığında ekşiyken bile böyleydim koklaya koklaya yiyorum resmen
Yok canım benimki illa tatlı mandalin olacak ama resmen aşk yaşıyorum uyanıyorum aklıma ilk gelen mandalin :KK70:

:anneadayı::anneadayı::anneadayı:
Kızlar 8+2 hamileyim ve biraz fazla mandalina tüketiyorum. Günde 6 7 oluyor bazen. Her şeyin aşırısı zarar biliyorum ama bunda sınır nedir? Yani günde şu kadar mandalinayı aşmamak gerek diyeceğimiz bir rakam var mı?
Hahaha kızın olacak o zaman ben ilk gebeliğimde mandalina canavarı olmuştum kızım oldu

he tek kötü yanı gerçekten çok kilo yapıyo şeker oranı meyvada fazla çünkü ben doğuma girerken bile kusuyodum yediğim tek şey mandalinaydı herşeyi kusarak sade mandalinayla bile baya şişko bi hamileydim

Ne güzel c vitamini aliyorsun işte :) bende 4 5 tane yiyorum günlük napiyim canım cok çekiyor ilk zamanlarda da hep şeftali çekerdi

X