Canım çok sıkkın kızlar..

Evli değilim ben ama birkaç öküze laf anlattığım dönemler oluyor lafım meclisten dışarı.
Onlar bile az gayret edince laf anlıyorlar yani. Samimiyetle, tane tane anlayacağı şekilde anlatınca falan... Ha yani üç gün sonra başa sarıyor ama neyse.

Onu bende anladım derken eşimemi hak verdin ?
Yok benimki tavşanım filan demez , o genelde avradım veya bacanak diye hitap eder bana :)
Odun'ya o bakımdan
Ama ben seviyorum onun bu hitap şekillerini, onda sorun yok yani :)
Yok eşine hak vermedim. Niye öyle davrandığını anlamadım kocanın. O kadar demişsin çocuklar yıkandı üşür diye. Bizimkiler yıkansa babası peteğinbaşında oturtur sırf hastalanmasın diye. Bizimkiler hastalanınca ateş felan çok zor iyileşiyor da.

Yeni evli olsanız neysede uzun süreli evliymissiniz imali bi şekilde söylemesi çok yanlış olmuş.

Benimkide düşkündür çocuklarına her baba gibi..
Üstlerine titrer, sanırım dünkü inatlaşmamızdan dolayı o şekilde davranmayı tercih etti bilemiyorum..

Pa-NickYok konunu yeni gördüm;

O günden beri eşine olan ruh halin iyileşmiştir elbette ama,

Geçen akşam başıma gelen birşeyi anlatayım:

Eşim oğlum ben oturuyoruz, tv de Bi dizi de adam sevmediği kadına şiddet uyguluyor ama Nasıl vuruyo eşim dedi ' ben sana şiddet amaçlı hiç dokunmadım bile' Kıyamam vurmaya.

Bende dedim ki; sen fiziksel şiddet hiç uygulamadın ama psikolojik şiddet uyguluyorsun bazen,

Duygulandım.

O sırada, Bnm 2 yaşında ki minik bana şaaappp Bi Tokat,

Ben başladım salya sümük ağlamaya.

Eşim diyo acıdı mı, çok mu sert vurdu, oğlum annene niye vuruyorsun fln.

Ama işin Aslı şu; oğlum arada Bi ısırır da bizi, vurur da ama ben ağlamam öyle, ama anlattım ya o an, eşimin beni kırdığı zmnlar kırıcı sözleri geldi aklıma psikolojik şiddet uyguluyorsun derken aslında ona ağladım.

Ama eşim oğlum vurdu diye ağladım sandı.

Belki senin eşin de; hani ailenden uzağa gelin geldin ya, acaba onları mı özledi de, şehitler tuzu biberi mi oldu demeye getirmiştir.

Allahım aşkınızı muhabbetinizi arttırsın.

Respectciğim ; Senin de feragatın ailenden uzağa gelmek olmuş , kocan için

Pa-NickYok

Şurayı özellikle vurgulayayım; imalı bir şekilde hasret çekiyor gibi birini özlemiş gibi Bi ayrı ağladın demiş ya, işte onu asla ve asla art niyetle demedi o, adım gibi eminim.

O da gurbet de aileni kast etti.

Cansın sen :)
Iyi niyetli düşüncelerin için sağol canım, arada aslında anlattığın olaydaki gibi duygu patlaması yaşayıp hiç olmayacak biseyde ağlayabiliyoruz..

Ama işte oanki ağlama sebebim belli zaten, ortada başka bi olay yokken , aramız açık değilken böyle söylemesi çok tuhafıma gitti..

Bu konuyu belkide hiç açmamam gerekirdi bilmiyorum.
Hani derizya hiç tanımadığım biriyle dertleşesim var diye, veya kimseye anlatamadığımız şeyleri kendi kendimizle konuşuruz filan..

Öyle bi anımda yazdım bunlarıda zaten.

Bunlar dert değil, Rabbim beterinden korusun hepimizi Amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…