canım çok sıkılıyor

lal1980

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2007
109
1
44
herkese merhaba 7 aydır korunmuyoruz ama hamile kalamadım en son pazar günü adet oldum denizde acayip moralim bozuldu günüm berbat oldu 3 gün geçmişti üstünden ümitlenmiştim çünkü benim adetlerim tam 28 günde olur,,,, artık ne yapacağımı bilmiyorum takmıyorum desem yalan olur neden neden diye durmadan soru işareti kafamda gerçekten ne zormuş hamilelik isteyipte kalamamak...allahım bana ve benim gibi bebek isteyen herkese tez zamanda nasip eder ihşallah sizlere sotum kaçıncı ayınızda hamile kaldınız

inşalah canım siiznde bebişiniz olur lütfen böleüzülmeyin allah büyüktür...

canim benim hemen karamsar olma bence daha 7 aydir korunmuyormusunuz galiba,öylelerini taniyorum ki 9 senedir cocugu olmuyor...yani bence haline sukret hem bakarsin önmüzdeki ay hamile kalirsin,Allah gönlüne göre versin...stres yapma o da geciktiriyor adeti tmm mi canim....sevgiler..

sevgili lal ben de aynı korku ve endişe içersindeyim.biz de 4 aydır deniyoruz ve her ay aynı hayalkırıklığını yaşıyorum. çocuk sahibi olamama düşüncesi aklıma geldikçe deli oluyorum.allah büyüktür canım...bizim de var demek ki daha vaktimiz.allahım hayırlısını nasip etsin tüm isteyenlere....

Güzelim bence kafanı çok takmamalısın.Ben tam 10 ay korunmamıştım olmamıştı tam doktora gidecekken hamile kaldığımı öğrendim.Gerçi bebeğimi kaybettim.Şimdi iki aydır deniyoruz henüz tık yok sana diyorum ama ben bile kafama takmıyor değilim.Demek istediğim yüce rabbim ne zaman uygun görürse o zaman olur.Bol dua et tavsiye ederim ben dua edip allahıma yalvarmaya başladıktan bir ay sonra hamile kalmıştım.Elini kalbine koy sakın inancını kaybetme herşeyde bir hayır vardır canım.Önemli olan hamile kalmak değil sağlıklı bebişlerimizin olması bazen bunu unutuyor gibiyiz.Sadece hamileliğe kafayı sardırmış durumdayız.Ben bebeğimi kaybettikteen sonra bunu gayet iyi anladım.Geç olsun ama sağlılı olsun inşallah.a.s.

Canım üzülme kafana takma demek çok kolay ama kafana takmamaya çalış ne kadar az düşünürsen hamile kalma ihtimalin artar Allah en kısa zamanda hamilelik haberi almanı nasip etsin

haklısınız öyle dua etmekten başka çaremiz yok ; ihşallah allahım tez zamanda bizede sağlıklı evlatlar nasip eder allah kimsenin elini boş bırakmasın

canım rabbım hayırlısıyla senıde evlat sahıbı yapsın inşalllah ben de senın gıbı çok umutsuzdum hem 7 ay ne demek tam bır buçuk sene olmadı bebışımız ama bız yılmadık denedık doktora gıttık şimdi hamıleyım inşallah senın de hamıle haberını buradan alırız

Tatlim allah sen ve senin gibi bebiş isteyenlere yardim etsin bunu tüm kalbimle söylüyorum.hayirlisina inan. Bencede sizin için en hayirli zamanda rabbim gönderiverir bebişinizi.inşallah hayirli haberlerini duyariz

Kizlar söyle genel itibariyle okuduğum yazilara bakinca insanlar korunduktan bir süre sonra hamile kalabiliyor galiba.tam olarak bilmeden fikrinizi almak için soruyorum acaba korunurken yumurta veya spermlerde tembellik mi oluyor?

basakcim valla o konuyu ben cok iyi bilmiyorum ama galiba spermle yumurtanin birlesimi engelleniyor diye dusunuyorum...ya da senin dedigin gibidir...bilmiyorum...

X