canım babamı o kadar çok özledim ki

S

serakana

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi serakana
ben 2005 yılında babamı bir trafik kazasında kaybettim.Allah rahmet eylesin.onu o kadar çok özlüyorum ki.bu arada evlendim,bebeğim oldu ve bu yaşadıklarımda babacım yanımda değildi.Allah annem ve kardeşime uzun ömür versin.onlardan,eşim ve kızımdan başka kimsem yok.bütün ölmüşlerimize Allah rahmet eylesin.:Saruboceq:senağlama

• Konu Sahibi serakana
öncelikle başınsaolsun cnm
bnde babamı ben 8 yaşında 94 yılında o 35 yaşında bir trafik kazasında kaybettim
içim halen yanar halen yanar yanmazmı
maalesef çocukluk anılarımda hayal meyal hatırlıyoruum
zaten geri kaln çocukluk yıllarımda hiç yok ki
rüyamda görebilmek orda hasret giderebilmek için allah yalvarıyorum bazen
çok özledim
alah sabır versin sanada
çok iyi anlıyorum seni

• Konu Sahibi serakana
size bassalgigi babaniza Allahdan rahmet dilerim.
7 gün sonra babacigimin da ölümünün 5 senesi dolucak. :çok üzgünüm:
Rabbim bütün ölmüslere gani gani rahmet etsin...

• Konu Sahibi serakana
Başınız sağolsun arkadaşım...
böyle bir acının tesellisi yok...
Allah rahmet eylesin,
bütün ölmüşlerin mekanı cennet olsun,
ruhları şadolsun...
sevgiler...

• Konu Sahibi serakana
size bassalgigi babaniza Allahdan rahmet dilerim.
7 gün sonra babacigimin da ölümünün 5 senesi dolucak. :çok üzgünüm:
Rabbim bütün ölmüslere gani gani rahmet etsin...

Süpürgecim, babanıza Allah rahmet eylesin...
sizlere sabırlar diliyorum...
mekanı cennet olsun inşallah...
sevgiler...

• Konu Sahibi serakana

• Konu Sahibi serakana
Başınız sağolsun kızlar:çok üzgünüm:
Allah sabır versin sizlere mekanları cennet olsun işallah :Saruboceq:

• Konu Sahibi serakana
başınız sağolsun canım ama bak yalnız değilsin yıne de kızın var eşin var Allah babnın varsa gunahlarını affetsın yerınde rahat uyusun

• Konu Sahibi serakana
basin sag olsun canim.. geride kalan ailene uzun hayirli saglikli ömür versin.. bebisin anali babali büyüsün insallah..

• Konu Sahibi serakana

merhabalar,normalde 2009 eylül annelerindeyim hep ama bugün dolaşayım dedim forumda ve yazını görünce direkt tıkladım.çünkü aynı duyguları paylaşıyoruz ve gördüğüm kadarıyla diğer arkadaşlarda.mekanları cennet olsun çok zor birşey.ben babamla sevgili gibiydim el ele televizyon izlerdik.aşkım benim bu aşkım diye tanıtırdı beni:)tıpatıp aynıyız tip olarak babacığımla bu arada.huylarımızda benzerdi.Ah babam yerinde çok iyi ol inşallah cennette.hepimizin ölmüşleri çok iyi olsunlar yerlerinde cennette.boğazıma düğümlendi ya bişeyler nerden yazdın yazıyı.

• Konu Sahibi serakana
Öncelikle başınız sağolsun, Allah mekanını cennet etsin inşallah.
Bende 7 yıl önce kaybettim babamı... Sizi çok iyi anlıyorum.
O gün bugündür hep bir yanım eksik sanki. Hiç göremeyeceğini
bilerek özlemenin ne kadar acı olduğunu öğrendim artık.
Zamanla insan alışıyor ancak her kabuk bağlayışında tekrar
açılıyor yarası.. Çok zor Allah sabır versin.

• Konu Sahibi serakana
allah sabırlar versin babasız geçirilen yıllar çok boş hep bir yanımız boş ve savunmasızız sanki babamı 8 yıl önce kaybettim ama dün kaybetmiş gibi acıyor hala yüreğim zamanla alışılır diyorlar ama ben alışamadım keşke her sevincimde her mutluluğumda her çağresizliğimde her korktuğumda her üzüldüğümde yanımda olsaydı ama biliyorumki canım babacım her zaman kalbimin en güzel yerinde benimle beraber özlüyorum hemde çooook özlüyorum ama dua etmekten başka yapacağım birşey yok allahım hepimize sabırlar versin

• Konu Sahibi serakana
serakana, başın sağ olsun...
Benim babamda 3 aydır yok... Bir anda gitti... Hala inanamıyorum, hala alışamadım... Ben evimden gelinliğimle çıkacaktım babam uğurlayacaktı ama olmadı olmadı... Baba kelimesini duydukça boğazıma bir yumru otuyor... Dua ediyorum ki RABBİM ona Cennet'in en güzel mekanlarını nasip etsin...

ALLAH'ım sana ve bizlere sabır, merhumlarımıza rahmet versin...

• Konu Sahibi serakana
buraya yazan arkadaşlar hep aynı şeyleri yaşamışlarrr bende babamı 8 yıl önce trafik kazasında kaybettim, bi anda uçup gitti babacım oysaki o gün yalvarmıştım ona baba çıkma dışarı evde olalım diye... ona dokunduğumda hala sıcacıkdı teni...
ne üniversteyi bitirdiğimizi, ne iş sahibi olduğumuzu, ne evlendiğimizi ne de torunlarını görebildi iyi kalpli babacımmm, bütün hayatını bize ve geleceğimize yatırdııı, ama ona ilk maaşımla bir hediye bile alamamıştımmm... şimdi bir yarımmm bomboş eksikkk gece bazen kokusuyla uyanıyorum babamın, boynunu öpmeye bayılırdım şimdi eşimi öpüyorum onun yerineeee
Allah mekanlarını cennet eylesin, toprakları bol olsunnn ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…