canım babam nerdesin?

• Konu Sahibi elmaninsapiarmutuncekirdegi
  • Başlangıç Tarihi
E

elmaninsapiarmutuncekirdegi

Ziyaretçi
sana bitti diyen kimdi?
milyonlarca benden birisi mi?
ben sadece git demiştim...
herşey bitti dediğin anda
bir gül köksalar damarlarında
herşey biter
birşey bitmez
canım babam nerdesin

canım babamı çok özledim kızlar.kokusunu,onu öpmeyi,baba demeyi çok özledim.mekanı cennet olsun
senağlamasenağlamasenağlama

1
BABA

Sığmazsın bilirim bir kaç mısraya,
Anlatmak isterim seni dünyaya,
Acelen neydiki uçtun semaya,
Mezar'ının başında ağlarım baba,

Gururu sevgiyi senden öğrendim,
Mis gibi kokunu özledim baba,
Bu kadar genç yaşda ölmemeliydin,
Hasretin ciğerimi deliyor baba,

Bu kadar acıya nasıl dayandın,
Sabırlı olmayı öğrettin baba,
Bu koca dünyaya neden sığmadın,
Geride bıraktın bizleri baba,

Hastane yolları kaderin oldu,
Yanında biz varız üzülme baba,
O kanser illeti ecelin oldu,
Mevladan ümitler kesilmez baba,

canım benim ben babamı 7 yıl oldu kaybedeli ama yokluğu her an büyüyor kalbimin yarısı gitti onla beraber arkadaşımı kaybettim dostumu öğretmenimi en önemlisi babamı acını ve özlemini içten anlıyorum babanın mekanı cennet olsun

allah rahmet eylesin bende babamı 3,5 ay önce kybettim sizi çpk iyi anlıyorum ruhlarına fatiha!!!!!!!!!

canım AALAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun ben pek babamla bişiy paylaşamam nedendir bilmem ama aramızda hep bi duwar olmuşdur aşılmayan bi duwar 1,5 yıl önce dedemi kaybedince seninle aynı şeyleri yaşamışdım dedem hayat kaynağımdı hasta olduğunu duyunca duyduğum üzüntüyü halen unutamıorm dünyam yıkılmışdı 6 ay tedawisi için uğraştık onunla yaşadım o sıkınıtları hergün hastaneye gitim o yatarken bende kaldım onunla hiç yanlız bırakmadım hastalığınıda bebaer öğrendik çok şey paylaşmışdık arkadaş gibiydik 6 ay sonra dayanamdı we gitti donup kalmışdım şoktaydım sanki ilk başlarda hiç bişiy hissetmiodm çünkü ew kalabalıkdı gelen giden ama belirli bi süre sona hayat normale döndü misafirler gitti kalabalık bitti ben o zaman anladım acı gerçeği we o zaman inandım dedem ölmüşdü çok zor günler yaşdım çok özledm onu hergün gelirdi bizm ewe arabayla kornaya basardı bu bizim işaretimizdi o sesnden nefret ettim daha sonra o araba markasını görmek istemedim sonra yawaş yawaş alışdım we kendi derdime düşdüm malesef eğer yaşasaydı benim yaşadığım acıya çok üzülürdü çünkü en sewdiği torunu bendim bunu herkes biliodu benim acı çekmeme çok üzülürdü we iyikide görmedi diorm belki yaşasaydı benim bazı hatalr yapmama engel olurdu ama hayırlısı böleymiş canım babanın mekanı cennet olur işallah

Başınız sağolsun kızlar, Allah yokluklarını göstermesin....

kızlar bebim babam babasını 6 yaşında kaybetmiş.onun için bize çok düşkündü.hayatımda bu kadar evlatlarını düşünen ve seven bi baba daha görmedim.onu o kadar arıyorum ki.bazen bakıyorum herkesin babası var.yani hayatta tutunacak sağlam bi dalları var.evet eşimi çok seviyorum ve o benim en büyük desteğim.ama hiç bi erkek baenim canım babamın yerini tutamaz.inanın çok özlüyorum.bu yüzden hep bi oğlum olsun istedim.Rabbim dünya güzeli iki kız verdi.iyiki varlar.ama yine de bi erkek çocuk istiyorum hayırlısıyla.onu aynı dedesine benzemesi için dikkatle büyüteceğim.ne olursa olsun öleceğini bilse yalan söylemeyen,mert,delikanlı hayatta Allah'tan başka hiçbişeyden korkmayan ve ailesine düşkün bi evlat olarak.Allah'ın taktirine denecek bişeyim yok.ama gördüğüm kadarıyla iyiler çok yaşamıyo kızlar.haksız mıyım

başınız saolsun arkadaşlar baba gibisi varmı dünyada şükür benim babam yaşıyo ve çocuklarına çok düşkündür allah sizlere ömür versin

X