Canım babaannem için La İlahe İllallah okur musunuz?

Lazkizii54

Miray Ecrin ❤
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2017
1.026
571
26
Mune abla biraz dua toplamak için açtım bu gönderiyi biraz burda durmasını rica edebilir miyim? Anlayışınız için teşekkür ederim.

Bugün ailemizin koca çınarı canım babaannem 11.45 gibi vefat etti. Onu son gören bendim. Kıyamadığımız pamuklara sardığımız canımız zaten 6 aydır yatan bir hastaydı. 80 yaşında ama yüzünde bir kırışıklık olmayan boylu poslu altın dişli çok güzel bir kadındı. Rahim ağzı kanseri onu bitirdi. Bu acı nasıl geçer bilemiyorum,küçükken bana bakan,her yanına geldiğimde sevdiğim "mısır çorbası"ndan yapan canım babaannem. Çok acılar çektin arkanda dağ gibi evlatlarını torunlsrını bıraktın. Her ne kadar evlatların bıraktığın mirası 4 aydır paylaşamayıp sana küsselerde biz senden razıyız canım babaannem,sende bizden razı ol olur mu? Sırtını çevirirken mamanı verirken acıttıysam affet canım babaannem. Seni çok seviyorum. Sizden ricam herkes okuyabildiği kadar "LA İLAHE İLLALLAH" okuyabilir mi? Ne kadar aldığınızı/okuduğunuzu buraya yazarsanız çok sevinirim. Bu dünyada çok çekti Rabbim öteki dünyada çektirmesin babaannem benim.. Dedeme gelin oldun gidiyosun.. Ruhun şad olsun.

Başınız sağolsun. Babaanneciğizin mekanı cennet olsun inşallah.

Babaannenizin ruhu için 100 adet okudum, Allah geride kalanlara uzun ömürler ve sabırlar versin.

Başınız sağolsun. Babaanneciğizin mekanı cennet olsun inşallah.

Babaannenizin ruhu için 100 adet okudum, Allah geride kalanlara uzun ömürler ve sabırlar versin.
Çok teşekkür ederim canım Allah senden razı olsun. Amin inşallah gittiği yerde rahat huzurlu olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…