canım arkadaşım cimbomlu hamile !!!

iLayda

su perisi
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2007
4.357
2
evet kızlar, yaklaşık 1 yıllık uğraşları ve sabrı sonucunda ilk aşılamasında çok sevdiğimiz arkadaşımız cimbomlumuz hamile. 11. gün değeri 75 :CüvCüv:.

1 yıl kadar önce bebeğinin kalbi atmadığı için kürtaj olmak zorunda kalmıştı. boş gebelik nedeniyle kürtaj olunca ve aysonu kızları sayfasından kendisini tanıyanlar bilir zaten.

çok istiyordu bu bebeği, çok sabretti, çok üzüldü ve zor günler yaşadı ve mükafatını aldı sonunda, hem de doğum gününde :içelim:

onu çok çok tebrik ediyorum :1hug:. Allah kucağına almayı da nasip etsin inşallah.
darısı hamile kalmak isteyen tüm arkadaşların başına. hamile olanlara da Allah kucağına almayı nasip etsin ve hayırlı ve kolay doğumlar naip etsin inşallah.

evet 1 yılın ardından arkadasımız tekrar hamile.çok haketmişti gerçekten de
bugunde doğum günü diloşumun tam doğum günü süprizi yaptı bebiş annesine
ne diyeceğimi bilemiyorum çok mutluyum çok
Allah kucağına aldığı günleride göstertsin inş

Allah hayırlı uĞurlu etsın kucaĞıınada alamyı nasıp etsın gÜzel gÜnlerını gÖrsÜn ınŞallah ......

DoĞum gÜnÜn kutlu olsun yavrus ........ Uzun saĞlıklı bı ÖmÜrÜ sevdıklerınle evlatlarınla geÇırmen dıleĞı ıle ...canım ............ :)

Tebrik ederima.s. Allah kucaüğın aldığı güleri de göstersin sağlıklı hamilelik geçirsin inş:Saruboceq::Saruboceq:

CİMBOmlum canım tekriklerr.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallahh:Saruboceq:

çok teşekkür ederim canlarım benim
hala şoktayım
en ufak bi umudum ve belirtim yoktu
öyle hazırlamıştım kendimi negatif sonuca
darısı tüm isteyenlerin başına
evet çok bekledim çok sabrettim çok ağladım
ama inanın ki her şey strestten olmuyordu kızlar
stres çok önemli çokkk

çok teşekkür ederim canlarım benim
hala şoktayım
en ufak bi umudum ve belirtim yoktu
öyle hazırlamıştım kendimi negatif sonuca
darısı tüm isteyenlerin başına
evet çok bekledim çok sabrettim çok ağladım
ama inanın ki her şey strestten olmuyordu kızlar
stres çok önemli çokkk

canım benim, gelmişsin.

çok heyecanlısın, şaşkınsın ve hala inanamıyorsun değilmi?
ilk günler hepimiz öyle değilmiydik zaten. ama zamanla alışacaksın.
belirtiler için daha erken canım. merak etme. benim 6. haftada mide bulantım başlamıştı. seninki daha çok küçük. 4 haftalık falan. zamanla belirtilerin de olacak, doya doya yaşayacaksın hamileliğini inşallah.
seni tekrar tebrik ederim, Allah kucağına almayı da nasip etsin inşallah.

cimbomlu canım tebrikler...Rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin...amiiinn..

canım seni çokkkkkkkkk tebrikederim ben senden buay çok umutluydum ve başarmışsın sende
sabrının sonu selamet oldu çok şükür canım arkadaşım
rabbim kucağına aldığın günleride görmeyi nasip etsin inşşşş

cimbomlu tebrikler canım darısı başımıza bizlere de dua et olurmu

cimbomlu canım tebrikler rabbim sağlıcakla kucağına almayıda nasip eder inşallah....

arkadaşım canım benim canım benim seni pek çok pek çok severim
kalbinin güzelliği yüzüne yansımış güzel arkadaşım çok sevindim allahım hayırlı uğurlu sağlıklı sıhatli vatanına milletine faydalı olsun miniğin inşallah sen anne olmayı çokkkkkkkkkkkkkkkkk hak ediyorsun
yapraknil sayfayı açmış ellerine sağlık seninde ....

Yüce rabbime binlerce kez şükürler olsun cnm rabbim sağlıkla ve hayırlısı ile kucağına alacağın günleride nasip etsin inşallah 41kere maşallah...

yazılarınızı diğer topicten takip ediyordum. senin adına çok sevindim cimbomlu. hakkında hayırlısı olsun.
inş sen gibi isteyen herkes muradına erer.
Allah bundan sonraki günlerinde sana kolaylık versin. kucağına alacağın günleride görürsün inş.

Dilek ablam bebişini, anne adaylığını ve yeni yaşını tebrik ederim. biraz geç de olsa..... çok çok sevindim. Allah hayırlısıyla sağlıkla devamını nasip etsin ınşallah. evladınla ailenle ve diğer tüm sevdiklerinle uzun mutlu sağlıklı bir ömür diliyorum senin için.umarım herşey gönlünce olur. sevindirdiniz beni :)

bu güzel sayfayı açan güzel ve özel dostum yaprağa ve sayfaya tüm güzel dileklerini ve dualarını yazan herkese tüm kalbimle teşekkür ediyorum iyi ki yanımda iyi ki benimlesiniz
ama maalesef yaşadığım kimyasal gebelik
mutluluğum çok kısa sürdü ne yazık ki
boş gebelikten 1 yıl sonra bu defa kimyasal gebelik
çok zor gerçekten
en zoru zaman ve sabır
hamiş arkadaşlar benim için dua edermisiniz
lütfen çok ihtiyacım var

bu sayfa asla kapanmayacak , sen nasıl olsa min 2 ay icinde tekrar hamile kalacaksın kalpten inanıyorm :)

X