Canım annenler bi konuda bana yardımcı olur musunuz?

hayatcokzor16

Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2022
18
-25
26
Canlar 1 yaşındaki kızıma yeni bebek arabası aldık eskisi kırıldığı için neyse aldığımız araba ben heyecandan fark etmemişim yani arabanın tutacak yeri tek yönlü arkada kalıyor kızım önüne doğru bakıyor hep yani tutacak yeri sabit neyse bu durumu ben arabayı alıp 2 gün kullanıp fark ettim şimdi de kafamda kurmaya başladım acaba kış yani hava soğuk ya soğuk çok çarpar mı yada başka her hangi bişe olur mu falan işte kuruyorum öyle neyse acaba böyle alıp kullanan memnun olan varmı kötü bi tercih mi yapıp aldık arabayı lütfen şu boş kuruntuma bi çözüm bulalım ahahahahhahaha

Benimki 2 yönlüydü ama dışarıyı görsün diye hep ön tarafa bakacak şekilde tuttum. Üstündeki korumalık güneşten ve rüzgardan korur. Zaten kışın bere giydirir üstüne bişey örtersiniz. Sıkıntı olmaz bence

Tekerleklerini falan temizleyip iade et istersen kafanda çok soru işareti varsa. Ama bence kışın ruzgar, yazın gunesin doğrudan yüzüne gelmesi gibi sebeplerden çift yönlüler daha kullanışlı

Tekerleklerini falan temizleyip iade et istersen kafanda çok soru işareti varsa. Ama bence kışın ruzgar, yazın gunesin doğrudan yüzüne gelmesi gibi sebeplerden çift yönlüler daha kullanışlı
Anlıyorlar ya e bebekten aldım değiştirmeyi de düşündüm gittim ama sonra bişe vazgeçtim zaten daha yeni aldık 4 5 gün oldu yani bilemedim ya şuan kafamda deli sorular gerçekten

Canlar 1 yaşındaki kızıma yeni bebek arabası aldık eskisi kırıldığı için neyse aldığımız araba ben heyecandan fark etmemişim yani arabanın tutacak yeri tek yönlü arkada kalıyor kızım önüne doğru bakıyor hep yani tutacak yeri sabit neyse bu durumu ben arabayı alıp 2 gün kullanıp fark ettim şimdi de kafamda kurmaya başladım acaba kış yani hava soğuk ya soğuk çok çarpar mı yada başka her hangi bişe olur mu falan işte kuruyorum öyle neyse acaba böyle alıp kullanan memnun olan varmı kötü bi tercih mi yapıp aldık arabayı lütfen şu boş kuruntuma bi çözüm bulalım ahahahahhahaha
Ben iki çocukta da tek yönlü aldım alıştım daha pratik kabin boylardan diğerleri çok kaba oluyo zaten 6.aydsn sonra etrafı seyretmek istiyorlar

Benim arabam da tek yönlü naylon koruyucu aldım

Ben iki çocukta da tek yönlü aldım alıştım daha pratik kabin boylardan diğerleri çok kaba oluyo zaten 6.aydsn sonra etrafı seyretmek istiyorlar
Öyle daha mı iyi diyorsunuz yani ya bende her anne gibi çok düşkünüm kızıma bana dönük olmasını isterim bir yandan da başından beri öyle kullandım ya şuan garip geliyor aslında dediğiniz gibi daha pratik ama şuan garip geliyor bana ve çok üzücü geliyor çocuğumun arkası dönük ya ahahahha

Öyle daha mı iyi diyorsunuz yani ya bende her anne gibi çok düşkünüm kızıma bana dönük olmasını isterim bir yandan da başından beri öyle kullandım ya şuan garip geliyor aslında dediğiniz gibi daha pratik ama şuan garip geliyor bana ve çok üzücü geliyor çocuğumun arkası dönük ya ahahahha
😂 Üstte pencere var açıyorum ordan bakıyo banA yatınca

Bir yaşından sonra artik bebeğin dışarıyı izlemesi gerekiyor. Hatta benim kızım çok meraklı kendisi durmamıştı. Yagmur veya rüzgar olursa plastik yağmurluk oluyor onu geçiriyoruz. Kışın bir de bebek arabası battaniyesi oluyor yumusacik arabasına uygun örtüyoruz.

Etrafı seyretsin daha güzel 3yıldır dışa dönük kullanıyoruz kılın genelde kar tulumu giydirip çıkıyorum. Hiç üşümedi şimdiye kadar. Yağmur falan olursada naylon yağmurluklar var arabanın altında hep duruyor ani yağmurda onu takıyorum.

Benim ki hep karşıya baktı. Zaten çocuk dışarı çıkınca etrafı keşfetsiN istiyoruz. Size baksa ne olacak olmasa ne olacak. Hava soğuk iken de bebek arabası bırandaları oluyor onu örtersiniz. Benim kızım sevmezdi o yüzden kalın diyindiririm

Ne markası modeli nedir merak ettim
Graco marka bi araba gerçekten harika bi araba sürümü kullanımı aşırı güzel ama tutacak yeri sabit işte ona üzüldüm pişmanım hahahaha ne yapcam bilemedim e bebekde sıkıntı yaratıyor e bir yandan 30 değişim ve iade hakkım var yani ne alaka diyorum

Benim ki hep karşıya baktı. Zaten çocuk dışarı çıkınca etrafı keşfetsiN istiyoruz. Size baksa ne olacak olmasa ne olacak. Hava soğuk iken de bebek arabası bırandaları oluyor onu örtersiniz. Benim kızım sevmezdi o yüzden kalın diyindiririm
Memnunsunuz yani siz de mi bende ki araba gibi kullandınız

X