Makyaj Ürünleri Cancu ve adm adm makyajlar

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
cancuu canım ellerine sağlık çok yakışmış ama keşke biraz daha aydınlık olsaydı iyice görebilseydim(

ahh bidenemm telden çekiyorumm en aydınlık olanlarını çektimm gündüz ışığında daha güsel olur aslında:bbo:

Sekerım konunun adını degıstr ya resmen sende makyaj nasıl yapılır ne cesıt makyajları becerıyosun tarzında bı konu olms

gözü tamamen kapalıı:1closedeyes:

hehh be canım öteki başlıkta kırışık falan demişsin ama ben öle bişey göremiorumm. renk geçişleri çok güzel olmuş yaa. kapalı gözde bu kadar ısrar etmemim sebebi, arşiv yapıyorum kendime ve arada açıp baka baka yapıyorum:roflol:

pembiş güzel olmuş cancu
bende pembişle siyah kalem deniyem hoşuma gitti.

Sekerım konunun adını degıstr ya resmen sende makyaj nasıl yapılır ne cesıt makyajları becerıyosun tarzında bı konu olms

datlum editledim ama sadece konu açıldıktan sonraki başığı değiştirebildim modlara sormam gerek sanırım ya:bbo:

bende yapıyorum bidenem arşiv biliomusun arada bakıyorum:roflol: renk geçişlerini farları çok fazla fazla sürüyorum sonra bi fırçaylaüstünden hafifçe aldırıorum fazlalıkları daha güsel oluyor canım benimmşakkıdı

pembiş güzel olmuş cancu
bende pembişle siyah kalem deniyem hoşuma gitti.

dene bidenem dene sanada yakışır pembişle siyaha.s.

cancuu canım hepsi çok ama çok güzel olmuş, pembeliyle yeşilliye bayıldım özellikle, öpüyorum seni çok tatlım :) :lepi: Şeniz

güsel yorumlarınızaaa teşekkür ederim kısçelerr seviyorum sizlerii:asigim:

cancuuuuuuş yeni gördüm yorumunu siyah makyaj yapamıom demişsin.. hah bende sana yazacaktım bide siyah dene diye.. denesene yavrucum bi gün koyu gri siyah bişiler...hihoyyyt

cancuuuuuuş yeni gördüm yorumunu siyah makyaj yapamıom demişsin.. hah bende sana yazacaktım bide siyah dene diye.. denesene yavrucum bi gün koyu gri siyah bişiler...hihoyyyt

yavrum benim senin hatırınımı kırıcam hemen yarın yaparım şöleee simsiyah bişilerrhihoyyyt

cancucum kaşlarının şekli benim çok hoşuma gidiyor
Sende benim gibi kaşlarınıda boyuyormusun bana öyle geldi.

cancucum kaşlarının şekli benim çok hoşuma gidiyor
Sende benim gibi kaşlarınıda boyuyormusun bana öyle geldi.

evet kuzucum boyuyorum aksine bende hiç beğenmiorum kaşlarımı
seninkiler çokgüsel ama maşşalahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…