çanakkalede normal doğum yaptıracak özel hastane ve doktor

Merhaba canim ezcan hanım Biga'da can Hastanesi'nde sezeryan yaptriyo daha çok diye duymustum 3 sene önce bı arkadasim 8000 civarı demişti
Bnde arastirma Hastanesi'nin saat 4 ten sonra özeline gidiyorum cok memnunum gebelik icin ama Anadolu hastanesindeki cem bey laubali konuşmaları varmış yani bn anadoludaki doktorlara güvenemiyorum levent beye de gttim bana yanlış tedavi şekli.uygulamis çok.zaman kaybettirdi canim

Merhaba Anadolu hastanesi dediğiniz yer Mehmet Akif mi tepedeki hastane mi birde saat 4 ten sonra özeline gidiyorum demişsiniz özeli nerde nereye gitmemiz nerden randevu almamış gerekiyor

Merhaba Anadolu hastanesi dediğiniz yer Mehmet Akif mi tepedeki hastane mi birde saat 4 ten sonra özeline gidiyorum demişsiniz özeli nerde nereye gitmemiz nerden randevu almamış gerekiyor
Anadolu hastanesi şimdiki adıyla medikal park hastanesi özel hastane yani.
Araştırma hastanesindeki doktorlar saat 16dan sonra ücretli hasta kabulü yapıyor,arkadaşın bahsettiği o

Slm kızlar devlette tavsiyeniz var mı acaba kadın doğum

teşekkürler yakın zamanda konuşmuştuk :) kararsızım çünkü araştırdım hiç memnun olmayan da var ama büyük ihtimal ona giderim. İnşallah memnun olurum

Anadolu hastanesi şimdiki adıyla medikal park hastanesi özel hastane yani.
Araştırma hastanesindeki doktorlar saat 16dan sonra ücretli hasta kabulü yapıyor,arkadaşın bahsettiğianladim teşekkürler

Şule hanım,giden herkes çok memnun
Şule hanıma baktım bu hafta içi hep doluydu demek ki cidden rağbet var diğer doktorların vardı muayene randevusu.ben yargılamayan,guleryuzlu destekleyici bir doktor arıyorum inşallah bulurum

Ensar Abdurrahman töre içinde yorumlara baktım iyi guleryuzlu diyorlar.ama genelde Mehmet Akif hastanesinden kimse memnun değilmis

Şule hanıma baktım bu hafta içi hep doluydu demek ki cidden rağbet var diğer doktorların vardı muayene randevusu.ben yargılamayan,guleryuzlu destekleyici bir doktor arıyorum inşallah bulurum
Gönlüne göre olsun inşallah, facede çanakkaleli kadınlar buluşuyor diye bir grup var oraya üye ol ve orada danış, hatta geçmiş konularda da tararsan bulursun tavsiye, ben doğum doktorlarından çok uzak kaldım, çalıştığım için genelde özele gidecek zamanı ancak bulabiliyorum

Merhaba anadolu hastanesı su an medical park hastanesı oldu ben arastırma hastanesınde ozele gidiyorum derken ucretlı giriyorum saat 4 ten sonra PROF. hocalar bakıyor comu randevu dedıgınız zaman orda ozel randevu cıkıyor onlıne olarak ınternetten alıyorum ben randevuyu ama telefondan da ozel randevu almak ıstıyorum derseniz verıyorlar .

Merhaba yarın aldım gideceğim ücreti ne kadar acaba bilginiz varmı

Bülent beye dün gittim çok yaş muhabbetine girdi.gerek yok.kadin psikolojisinden anlamadığı belli birdaha gitmem.dolayisiyla cidden Çanakkale'de gidilecek riskli gebeliklerde ilgilenen bir doktor yok.neden bu kadar zayıf burası bu konuda yazık degilmi burdki kadınlara anne olmak isteyen kişilere sanki bu konuda bir ilçe gibi imkansızliklar var.

canım ılk gıttıgımız de bize sordu yasımızı vs seyler ama ondan sonrakı gıttıklerımızde ılgısı falan cok ıyıydı yanı bence canakkale de olan doktorlardan bulent bey cok ıyı bende kac doktora gittim ama bulent bey ve servet bey gercekten iyi bi doktor bu benım sahsı gorusum onemlı olan tedavı seklı ısteyen herkese rabbım bebek nasıp etsın cunku gercekten zor bı surec

Son düzenleme:
İyi bir insan yani insan olarak belli ama ben o kadar çok araştırdım ve bu konularla doluyum ki artık kimin yeterli olup olmadığını benim sikaetimle alakalı biliyorum.adam 40 yaş ve üzeri ise yaş lafını çok dile getiriyor yani kısaca diyor ki sen 40 yaşına geldin birde çocuğun var kır dizini otur yerine senin başka çocuk istemeye hakkın yok bana resmen bunu söyledi.ama ben o anda idrak edemedim bir umut güzel şeyler duymayı bekliyor insan.neyse benimki zaten riskli gebelik normal kadın dogumcu benim halimden anlamaz bu işle ilgili bilgileri yok.malesef yani deiyecegim o ki 40 yasindaysan Bülent beye gitmeyecektin

seni cok iyi anlıyorum canım bende doktor doktor gezdım kımı para için sacma sapan seyler yapmıs kımı ole dıyo kımı boyle dıyo ben de hem maddi olarak hem manevı olarak yıprandım rabbım hakkımızda hayırlısını eylesın canım cok zor bı umıt dunyası dıyoruz ıste rabbım bebek isteyen kımsenın kucağını boş bırakmasın ınsallah sende sağlıklı sıhatlı bebegını kucagına alırsın canım

Amin canım hepimiz insallah saol canim benm

Merhabalar, konu ara ara güncel kalmış ama. İstanbul’dan Çanakkale’ye taşınacağım kısmetse 3-4 ay içinde. İlk gebeliğim enfeksiyon nedenli düşükle sonuçlandı,bu nedenle iyi bir doktor ve perinatolog bulmam lazım. Doktora ulaşılabilirlik önemli birde benim için. Devlet hastanelerindeki doktorlar numara paylaşmıyor sanırım. Çanakkale için güncel önerileriniz var mı? Çanakkaledeki doktorların yetkin olmadıklarına dair birçok ley okudum, psikolojim iyi değil hala ve böyle şeyler okudukça daha bir strese giriyor üzülüyorum. Çanakkaleye dair Deneyimlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…