Can babam için dua edermisiniz

-Mavi

Güzel kalın..Birde trombosit bağışı yapın
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2015
5.790
11.603
36
Merhaba çok ayrıntıya giremeyeceğim
Bu ne zor bi sınavmış
Rabbim kimseyi sağlıkla anne baba ile sınamasın inşallah

Babam yoğun bakımda

Elden gelen hiçbirşey yok
Bir tek dua
Tek sığınağımız
Sizlerden babam için şifa duası okumanızı istiyorum yada içinizden nasıl gelirse öyle yeterki dualarınız bizimle olsun

Mune Nevreste brenda chenowith @Kahve-Kokulu-Kadin deynepnaz @Mazikeen Eses07 Makyajkolik13 Ausencia aklıma gelenleri etiketledim

Gören konuya denk gelen her üye babacığımıda katsın dualarına nolurr

Ya Şafi Ya Kafi Ya Allah Sen şifa verensin, Sen, her şeye kadirsin, gücü her şeye yetensin.

Sen'den konu sahibi kardeşimizin babası için hayırlı, kalıcı, acil, bir daha bu hastalığı yaşamamak niyetiyle tam bir şifa isteyip yardım diliyoruz. Sen bütün hastalara ve bu kardeşimizin babasına acil ve hayırlı şifalar ver (Amin)

Allah yardımcınız olsun arkadaşım. Size ve sevenlerine de Ya Sabur, Ya Metin, Ya Kaviyy isimleriyle yüce Allah sabır, güç, kuvvet versin bu zor süreçte..

-Mavi dualarımız babanla yüreğimiz seninle ablacım, merhametlilerin merhametlisi, derdi veren Rabbim inşaallah dermanı da nasip etsin.

Allahümme rabbi’n-nâsi ezhibi’lbe’se işfi. Ente’ş-şâfî. Lâ şifâe illâ şifâüke. Şifâen lâ yüğâdiru sekamen. Allahümme işfi abdeke yenke’ leke adüvven ev yemşî leke ilâ salatin.

Allah’ım! Ey insanların Rabbi! Şifa ver. Şifa veren ancak Sen’sin.
Sen’den başka şifâ verecek kimse yoktur! Allah’ım! Şu kuluna şifa ver ki, Senin bir düşmanına acı versin veya Senin rızânı kazanmak için namaz kılmak üzere yürüsün.

Amin ecmain.

Amin

Amin. Allah şifa versin babanıza, en kısa zamanda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…