Camasir kurutma makinesi olanlar?

Ben de kullanıyorum ve çok memnunum arçeliğinkini almıştık o zaman kampanya vardı denemek için almiştim iyikide almisim. Karma programda kurutuyorum ne kirisma, ne kiyafetlerde kuculme ne koku hic bir problem yasamadim. Tanidiklarimdan kullananlar pek memnun kalmiyorlar program secimine bagliyorum ben . Alacaksaniz karma programi olanlara yonelin.

Bizde de var makina çarşafları vs kurutmak için almıştık
Ama gel gelelim giysiler çekiyor bir kotum vardı mesela arkasında deri etiketler oluyor ya o sıcaktan yamuldu ve öyle kaldı
Birde çok uzun sürüyor kurutması
Onun dışın da evet pratik bişey hele de çamaşır asmaya yeri olmayanlar için çok ideal
Bende genel olarak memnunum ama daha çok çarşaf nevresim kurutuyorum kıyafetleri çok mecbur kalırsam sabaha giymem gereken bişey varsa falan kuruturum

12 senedir kullaniyorum camasirlarimda ne kuculme, ne eskime, ne yipranma.. hicbir sorun yasamadim ki gunde 3-4 kere actigimi biliyorum cunku cocuklar bir kiyafeti sadece bir gun giyiyorlar.. siddetle tavsiye ederim, bu kadar yil kullandim hic pisman olmadim :)

Benim de uzun zamandır kafamı karıştıran bir konuydu. Değerli paylaşımlarınız için teşekkür ederim. Bu kadar yorumu okuduktan sonra sanırım kararımı verdim :KK9:

bende yorumlardan etkilenip almak istemiştim aldım da. ben çok camasır yıkarım. hep salonda ortadadır. birde katlarken çırparak katlarım ev çok tozlu daha dogrusu mahellem tozlu evde tozlu . en azından cıprarak katlamam azalır dedim.

ama çamasırlar yıpranıyor ona canım sıkılıyor biraz. güzel temiz bir semtte balkonlu bir evde gereksiz bence. bosch kullanıyorum. aman aman memnun değilim ama fena da değil işte.

Bende AEG var.

Ben sadece havlu ic camasiri ve carsaf yorgan yüzü kurutuyorum. kazaklarim vs mahfoldu.

cok ceyran yakio, güm gün cok ses yapio sinir oluyorum.

ki kurutma makinesini actigim an mutfak cok nemli oluyo direk havalandirmam gerek is bittikden sonra

benimde eşimin bir hırkası giyilmeyecek hale geldi. kotu da baya mahvoldu. dış giysilerimizi ve kazakları atmıyorum artık. çocuk kıyafetlerini de korka korka az kurutuyorum sonra petegin üstüne asıyorum.

arkadaşlar siz çamaşırları yıkarken bakıyor musunuz etikete? orada ne atılır ne atılmaz yazıyor zaten.. bugüne kadar sadece 1 tane pantolonum çekti, araya karışmış atılmaması gerekirken atılmış kurutucuya.. onun haricinde ne atılır, kaçıncı seviyede kurutulur yazıyor zaten, ona bakıp atarsanız ne yıpranma olur ne küçülme..

Bende AEG var.

Ben sadece havlu ic camasiri ve carsaf yorgan yüzü kurutuyorum. kazaklarim vs mahfoldu.

cok ceyran yakio, güm gün cok ses yapio sinir oluyorum.

ki kurutma makinesini actigim an mutfak cok nemli oluyo direk havalandirmam gerek is bittikden sonra

Selam arkadaslar kurutma makinesi almayi dusunuyoruz Ama birazda tedirginiz kurutma makinesi olupta ne kadar memnunsunuz? Ben en cok tel de astigim camasirlarin tozuyla bas edemedigim icin almak istiyorum bunu Bana kullanan arkadasim demisti. Sizinde kurutma makinanizda en Cok sevdiginiz sey nedir markasiyla birlikte lutfen ?

Canım merhaba iki yıl geçmiş ama bende bu çamaşırların kuruduktan sonraki tozlarından nefret ettim. Daha çırpmaya başlamadan çamaşırlıktan elime aldığım anda havaya bir toz tüy bulutu yükseliyor. Sen kurutma makinesi aldıysana benimlede paylaşırmısın çamaşırlardaki tozları gerçekten topluyormu çünkü ben bin kere de silkelesem o tozlar gitmiyor çamaşırlarımdan. Kurutma makinesi alıcam ama korkuyorum ya işe yaramassa diye. Bu yüzden eğer aldıysan banada fikir verirsen çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler ☺️

Selam arkadaslar kurutma makinesi almayi dusunuyoruz Ama birazda tedirginiz kurutma makinesi olupta ne kadar memnunsunuz? Ben en cok tel de astigim camasirlarin tozuyla bas edemedigim icin almak istiyorum bunu Bana kullanan arkadasim demisti. Sizinde kurutma makinanizda en Cok sevdiginiz sey nedir markasiyla birlikte lutfen ?

Selam canım 🖐 bende aynı dertten müzdaribim. Ve benim öyle böyle değil çamaşırlar kurudukları zaman bir toz bulutu şeklinde kuruyorlar ve daha çamaşırı elime alır almaz havaya kalkan toz sayısı milyonlarca. Ne kadar çırpsam ekstra durulama yapsam vs vs her türlü şeyi denedim ama bitürlü kurtulamadım. Eğer kurutma makinesi aldıysan bu tozlardan kurtuldunmu benimlede paylaşırdan çok sevinirim. Çünkü gerçekten psikoloji bozucu bişey cinnet geçirtiyor o derece 😔😔

X