Camasir kurutma makinesi olanlar?

Kader2410

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Ocak 2017
265
82
Selam arkadaslar kurutma makinesi almayi dusunuyoruz Ama birazda tedirginiz kurutma makinesi olupta ne kadar memnunsunuz? Ben en cok tel de astigim camasirlarin tozuyla bas edemedigim icin almak istiyorum bunu Bana kullanan arkadasim demisti. Sizinde kurutma makinanizda en Cok sevdiginiz sey nedir markasiyla birlikte lutfen ?

Ben de alıcam kurutma makinesi ve müstakbel makinemi şimdiden çok seviyorum. Sayesinde çalışma odamda asılı atletler kazaklar görmüycem çamaşırların rutubeti eve sinmeyecek. Canım makinem dört gözle bekliyorum seni öperim

Bende AEG var.

Ben sadece havlu ic camasiri ve carsaf yorgan yüzü kurutuyorum. kazaklarim vs mahfoldu.

cok ceyran yakio, güm gün cok ses yapio sinir oluyorum.

ki kurutma makinesini actigim an mutfak cok nemli oluyo direk havalandirmam gerek is bittikden sonra

Bende AEG var.

Ben sadece havlu ic camasiri ve carsaf yorgan yüzü kurutuyorum. kazaklarim vs mahfoldu.

ki kurutma makinesini actigim an mutfak cok nemli oluyo direk havalandirmam gerek is bittikden sonra
Kazaklarin Nasil mahvoldu?

6 senedir kullanıyorum
Hem sinir oluyorum hem çok kullanıyorum

Öncelikle banyoda kullanıyorum kurutucuyu ve butun banuo toz oluyor her gun banyo yıkıyorum

Genellikle kurutması 2 saati buluyor bu sure bana uzun geliyor

Kıyafetlerim özellikle pamuklu gıysıler cok küçülüyor

Giysiler daha cabuk eskiyor

İyi tarafı şu kıyafetlerde toz bırakmıyor
Her kurutma sonrası toz bölümünü açıyorum ve kırutucuya atmasaydım bunlar agzımıza burnumuza mı girecekti diyorum

Kurutucudan çıkartır çıkarmaz ev giysilerini katlarsam ütü gerekmiyor

Kışın çok işe yarıyor

Bir kaç posta çamaşır aynı gün yıkanacaksa büyük kolaylık sağlıyor

Bende AEG var.

Sirf bu sebeplerden alnadim.. ben eski usul disarda balkonda kurutuyorum.. kis mevsimindede asiyorum 2 gun duruyo iceride tekrar seriyorum az nemli oldugu icin ve mis gibi oluyolar.. iceriye asmiyorum cunku o camasirlarin uzerindeki ilac kokusu gitmiyo geliyo bana.. ole kendime eziyet ediyomusum herkes ole soluyo :)

Çamaşır makinasının kendi içinde var bu özellik ve çok memnunum.. kızımın çamaşırlarını koyuyorum 1 saat içinde hem yıkanıyor hem kuruyor bence çok pratik.

6 senedir kullanıyorum
Hem sinir oluyorum hem çok kullanıyorum

Öncelikle banyoda kullanıyorum kurutucuyu ve butun banuo toz oluyor her gun banyo yıkıyorum

Genellikle kurutması 2 saati buluyor bu sure bana uzun geliyor

Kıyafetlerim özellikle pamuklu gıysıler cok küçülüyor

Giysiler daha cabuk eskiyor

İyi tarafı şu kıyafetlerde toz bırakmıyor
Her kurutma sonrası toz bölümünü açıyorum ve kırutucuya atmasaydım bunlar agzımıza burnumuza mı girecekti diyorum

Kurutucudan çıkartır çıkarmaz ev giysilerini katlarsam ütü gerekmiyor

Kışın çok işe yarıyor

Bir kaç posta çamaşır aynı gün yıkanacaksa büyük kolaylık sağlıyor

anlatmak isteyipde anlatamadiklarim

Arçelik kullanıyorum.

Tshirt ve kazakları narinde kurutuyorum sorun olmuyor.

Çok da memnunum.Ütü işi azaldı.Makina durduğu anda alır katlarsanız çoğuna ütü gerekmiyor

6 seneden fazladır Arçelik kurutmalı çamaşır makinası kullanıyorum sadece ilk yıl kurutmasını kullandım hiçbir işe yaramıyor. Sakın kurutmalı çamaşır makinası almayın hele Arçelik hiç almayın derim. :)
Sadece kurutma alacağım ama evimde yer yok maalesef. Ama tavsiyeleri not alacağım ben de .

Selam arkadaslar kurutma makinesi almayi dusunuyoruz Ama birazda tedirginiz kurutma makinesi olupta ne kadar memnunsunuz? Ben en cok tel de astigim camasirlarin tozuyla bas edemedigim icin almak istiyorum bunu Bana kullanan arkadasim demisti. Sizinde kurutma makinanizda en Cok sevdiginiz sey nedir markasiyla birlikte lutfen ?
Kurutma makinasının en güzel tarafı giysilerin üzerinde kalan toz, tüy vs de uzaklaştırması. Beni en şaşırtan giysilerin, kuruduktan sonra ardında kalan toz, tüy vs yumağı oldu. Bir porsiyon pamuk şeker ebatında atık madde çıkıyor. Düşünün ki onları üzerimize giyiyoruz. Ama başta dediğim gibi çok enerji harcıyor. Birde içinden sıcak sıcak çıkan çamaşırlara sarılmak gibi garip şeyler yapabiliyorsunuz.

annem kullanıyor kışın çok kullanışlı

ama fazla kırışıyorlar

Evimde kullanmiyorum ama ogrenciyken yurtta kullanirdim yer sikintisi oldugu icin. Camasirlar tamamen kuruyor kisa surede o guzel. Ama kırış kırış çıkıyor makineden. Ve bazi kiyafetler cok deforme oluyor. Kurutucuya atsam mi diye iki sefer dusunuyorsun. Bir pantolonum vardi. Bir sefer attim sadece kurutmaya ki onun oncesinde defalarca yikanan bir pantolondu. Pantolon oyle bir kiristi ki asla gecmedi kirisigi. Kuru temizlemeye bile yolladim kirisigi duzelir diye duzelmedi. Bence kis gunu, belki banyo havlulari, nevresimler icin falan kullanisli olabilir. Onun disinda evime almam da tavsiye de etmem. Ben yikayip salonuma seriyirum, sonra salin kapisini aviyorum butun ev mis gibi yumusatici kokuyor. Ertesi gun de salon kapisini kapatip penceresini aciyorum iki uc saatligine gayet guzel kuruyor. Ama ben evin icinde kuruttugum icin kisin 3 gun falan kaldirmam sergiden. Nemlenmesin diye.

Beko marka kullanıyorum 2 yıldır çok memnunum.
Çamaşırlarım da küçülme çekme filan olmadi.

Beko elektronik sensor kullanıyorum çamaşırın ıslaklığını otomatik algılıyor ve kuruyunca kendisini kapanıyor.İçine ipekte attım yünlüde hiç bir şey olmadı.Çok rahat böyle tüm çanaşırlarımı cumartesi yıkıyorum 4 makina bir kaç saatte bitiyor kurutma dahil.Benim kurutma makinam çamaşır makinemin üzerinde,birinden alıyorum ötekine koyuyorum kuruları direkt makineden alırken katlıyorum dolaplara koyuyorum.Be çileymiş hele kışın makineden al tele ser 2 gün kurumasını bekle tekrar topla ütü yap böyle 3-4 saatte iş bitiyor.

X