Saç Bakım Ürünleri çam terebentin

24haziran

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2011
226
0
kızlar ben şampuanıma kıyamıyorum :) acaba başka bi şampuana koysam onla yıkasam sonra normal şampuanla yıkasam olur mu ki? :26: ya da ilk normal şampuanla sonra onla. ne önerirsiniz? sinameki,badem yağı,bemiks ampullü karısımı uyguluyorum bunu da yaparsam bi şey olur? kuaföre sorduğumda olmaz demişti ama. yardımcı olursanız çok sevinirim.

olmaz niye olsun ki..belli sayıda damlalar halinde koyacaksın..hee şampuanının kokusu deiğişr..
başka şampuna da yapabilirsin, dönüşümlü kullan daha iyi..
bir gün birini ,diğer gün birini kullanırsın ya da hangi sıklıkta yıkıyorsan saçını..

olmaz niye olsun ki..belli sayıda damlalar halinde koyacaksın..hee şampuanının kokusu deiğişr..
başka şampuna da yapabilirsin, dönüşümlü kullan daha iyi..
bir gün birini ,diğer gün birini kullanırsın ya da hangi sıklıkta yıkıyorsan saçını..

şampuanımın kokusu değişcek diye kıyamıyorum zaten :) bide böyle sıvılaşır diye :) teşekkür ederim :) yararını görürüm demi :)

Son düzenleme:
arkadaşlar çam terebenti kullandım ama sakın fazla koymayın şampuana ben yaptım saçlarım keçe gibi oldu 1 kapak yeter

arkadaşlar çam terebenti kullandım ama sakın fazla koymayın şampuana ben yaptım saçlarım keçe gibi oldu 1 kapak yeter

200 ml'e 1 kapak yeter diyolar. benim ki 300 ml'di. 1,5 kapak koydum su gibi oldu ama köpürüyo. olamsı gereken bumuydu?

X