Cam parcalı pirinc

Salon Kadini

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Temmuz 2023
7.257
19.604
Sevgili arkadaslar danismam gereken bir konu var, 3 harfli marketlerden birinden pirinc satin aldim, su an ne faturasi ne de paketi mevcut degil, ben de bircoklariniz gibi eve gelip pirinc kavanozuma dokuyor, paketi, fisi atiyorum.

Ancak pirincten cam kiriklari cikiyor, ortada kanitim olmadigi icin sikayetvar'a yazamadim, malum marka degerimi zedelediniz diye davalik olmak istemem. Ama bu pirincin piyasadan toplanmasi gerekiyor.

Insta hesaplarina mesaj gitmiyor, mail atsam kâle alinir mi ya da alternatif bir fikriniz var mi?

Ekte cikan camlari goruyorsunuz,

Eklentiler

• 1000025594.jpg
    1000025594.jpg
    94,4 KB · Görüntüleme: 63
  • 1000025593.jpg
    1000025593.jpg
    88,1 KB · Görüntüleme: 54
Korkunç Twitter'da markayı etiketleyip paylaşırsanız iyi olur bence. İnsan sağlığı için büyük tehlike arz ediyor bu. Pirincin markası satan marketten daha önemli.

Twitter kullanmiyorum.
Markete iletisim kanali uzerinden mesaj attim dönüş alamadim.
Uretici firmaya mail attım, boyle bir mail adresi yoktur diye donus aldim. Elim kolum baglandi.

Elimde kanit olsa sikayetvar'a yazacağım ama yazamiyorum da... burdan duyursam diye dusundum ama markamizi zedeliyorsunuz diye ugrastirirlar, ne yapacağımı sasirdim.

Acaba sansürleyerek buradan duyursam? Mune Mune bana bir destek verir misin, ne yapabiliriz? Sansurlu paylassam sorun olur mu?

X