çalışanlar, çocuklular kv yi evden uzak tutmak için ne yapmalı???

çook haklısın ama ben yeni iş buldum yani kariyerim yeni başladı 33 yaşındayım ben 2 yıl ücretsiz izin yapamam öyle bir lüksüm yok benim de düşüncem aynıydı ama hayat herkese aynı senaryoyu sunmuyor .... ömrüm geçti kimsenin umrumda da değildim haa

Valla tercihini etrafinizda varsa konu komsu teyzelerden yana kullanabilirsin. Daha az ucret odersin. Hem de tatli dilleri cabasi. Tabi sansliysan.

Valla tercihini etrafinizda varsa konu komsu teyzelerden yana kullanabilirsin. Daha az ucret odersin. Hem de tatli dilleri cabasi. Tabi sansliysan.
sen denedin mi daha önce hiç??? diyorum ya şanssızım biraz diye; bir hatun var yardıma gelirdi ara sıra gelir gelmez mahallede ne kadar uçkur muhabbeti :oha: lık durum varsa daha kapıda başlardı anlatmaya bebekten sonra kim bilir benim hakkımda neler der:KK53: diye korkuyorum açıkçası kendimi çektim briaz o bayandan, evin işini bile kendim götürüyorum artık:bicak: bakayım bir kreşe mreşe gönderen yok mu acep evladını yauuuww??

ben sizi anlamadım ama

annem olmaz

kv dem olmaz

yardımcılardan şikayetçiyim

kariyeri bırakamam

başka çözüm yok o zaman

bakıcı bulun

ya da yatılı bakıcı bulun eviniz uygunsa yabancı vs buluyor İstanbul dakiler

zira başka çözüm yok

evinizi, eşyanızı, milletin dedikodusunu umursamayıp bebeğinize odaklanacak birisi lazım

bırak ortalığı b.k götürsün, bütün mahalle bunu konuşsun

bana ne ki ben çocuğum eşim sağlıklı ve huzurlu olsun yeter

bir de bu hikayede eşin nerede , iş yapmaz oğlu iş yaparsa annesi bize yerleşir demiştin, o zaman oğlunun hem iş yapıp hem çenesini tutmasını sağla ki annesinin haberi olmasın

ben sizi anlamadım ama

annem olmaz

kv dem olmaz

yardımcılardan şikayetçiyim

kariyeri bırakamam

başka çözüm yok o zaman

bakıcı bulun

ya da yatılı bakıcı bulun eviniz uygunsa yabancı vs buluyor İstanbul dakiler

zira başka çözüm yok

evinizi, eşyanızı, milletin dedikodusunu umursamayıp bebeğinize odaklanacak birisi lazım

bırak ortalığı b.k götürsün, bütün mahalle bunu konuşsun

bana ne ki ben çocuğum eşim sağlıklı ve huzurlu olsun yeter

bir de bu hikayede eşin nerede , iş yapmaz oğlu iş yaparsa annesi bize yerleşir demiştin, o zaman oğlunun hem iş yapıp hem çenesini tutmasını sağla ki annesinin haberi olmasın
bakıcı ya da kreş dün geceden beri kızların da dedikleri yattı kafama ama sakin ol şampiyon ben de kendimi çıkmazda hissetmesem neden konu açayım de mi annem sen... öpenzi

bakıcı ya da kreş dün geceden beri kızların da dedikleri yattı kafama ama sakin ol şampiyon ben de kendimi çıkmazda hissetmesem neden konu açayım de mi annem sen... öpenzi

tek tavsiyem bakıcınız olursa tarzınızı değiştirin zira bu yazışma tarzınız normal hayattaki tarzınız ise çok bakıcı değiştirmek zorunda kalırsınız

hanımlar yakında kısmetse bir bebeğim olacak ve çok ağır bir pozisyonda çalışmaya başladım, önceden ev işlerini bir şekilde götürüyor kv. yi hayatımdan uzak tutuyordum, bu durumun kitabını yazmıştım bile diyebilecek duruma gelmiştim. şimdi işler değişmeye başladı, annem işe elini sürmez üstüne bir de benim gidip ona yardım etmemi bekler, kv ye de gün doğdu ben gelir bakarım torunuma demeye başladı bile. ciddi anlamda İSTEMİYORUM....

bana önerileriniz neler olur???
onu nasıl uzak tutarım bebeği ne yaparım ev işlerinde nasıl bir düzenleme yapmalı hangi ev aletlerini alayım ki işim rahatlasın ???

kreş ya da bakıcı hizmetleri veren yerlerle çalışanlar neler yaşadı nasıl olur bu işler

Not : ablalar konusunda kısmetim şimdilik biraz dar diyelim...
Ilk olarak kv ile aranizda problem mi var onu merak ettim cocugunuzun can biri tarafindan bakilmasini neden tercih etmiuorsunuz bence bir sans verebilirsiniz yeni bir insan taniyip ona guven duymak daha zor olmaz mi?

Ayni dertten muzdariptim. Kv cok iyi bir insan fekat kocasiyla ayrı kalamiyor. E öyle olunca da bana afakanlar basiyor. Evde kocamdan baska erkek istemiyorum. Valla biz de mecbur karar verdik ben 2 yil ucretsiz izin alicam. Zaten cocuga doyarim gibi geliyor. Sonrasi Allah kerim. Orta yolu yok tatlim. Dunyada azcik luks yasayacagiz diye çocuğumla gecirecegim vakti hicbisiye degismem.
Ah ah annesi cocuga hic doyulurmu

Keşk
hanımlar yakında kısmetse bir bebeğim olacak ve çok ağır bir pozisyonda çalışmaya başladım, önceden ev işlerini bir şekilde götürüyor kv. yi hayatımdan uzak tutuyordum, bu durumun kitabını yazmıştım bile diyebilecek duruma gelmiştim. şimdi işler değişmeye başladı, annem işe elini sürmez üstüne bir de benim gidip ona yardım etmemi bekler, kv ye de gün doğdu ben gelir bakarım torunuma demeye başladı bile. ciddi anlamda İSTEMİYORUM....

bana önerileriniz neler olur???
onu nasıl uzak tutarım bebeği ne yaparım ev işlerinde nasıl bir düzenleme yapmalı hangi ev aletlerini alayım ki işim rahatlasın ???

kreş ya da bakıcı hizmetleri veren yerlerle çalışanlar neler yaşadı nasıl olur bu işler

Not : ablalar konusunda kısmetim şimdilik biraz dar diyelim...
e kayınvalidem olsaydıda bakıcı ellerine kalmasaydı çocugum

Ilk olarak kv ile aranizda problem mi var onu merak ettim cocugunuzun can biri tarafindan bakilmasini neden tercih etmiuorsunuz bence bir sans verebilirsiniz yeni bir insan taniyip ona guven duymak daha zor olmaz mi?
ya evet kv ile aramız politik çerçevelerde iyi sadece o eve girerse işler karışıyor zor oturttum rayına zaten keisnlikle yani yoksa annane babaanne igibsi var mı ele vermek yerine, o bakar ben de kadınını tutarım evinin işini yapsın rahat ettiririm kadıncağızı ama imkansıza yakın rabbim muhtac etmesin

X