ÇAĞINER Hastanesinde Doğum Yapan Varmi?nasil Bir Hastane Acil Bilgi.

A

apollozeus

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi apollozeus
ARKADAŞLAR 2 HAFTA SONRA DOĞUM YAPACAĞIM ÇAĞINER HASTANESİ HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMI?ORADA DOĞUM YAPAN VARMI?MEMNUN KALDINIZMI?LÜTFEN ACİL BİLGİYE İHTİYACIM VAR AYRICA FİYATLARI HAKKINDA BİLGİNİZ VARMI?KAFAM ÇOK KARIŞIK HER YER FARKLI BİR ŞEY SÖYLÜYOR ERDEM HASTANESİ NASIL? ACİL BİLGİ VE DENEYİMLERİNİZE İHTİYACIM VAR.TEŞEKKÜRLER...:uhm:

• Konu Sahibi apollozeus
ben fiyatlarını bilmiyorum ama doğum yapanlar çok memnun çağınerden.bana çok yakın orası doktoru erkek o yüzden istemedim orayı.ben bayan doktor istiyorum ve ilk doğumum ümraniye atlas hastanesinde yapmamdan dolayıda tercihim atlas.çok temiz,ilgililer ve yeni doğan üniteside var.ama çağınerdede çok ilgileniyorlarmış doğum yapanlardan duymuştum

• Konu Sahibi apollozeus
boşuna hastane tavsiye etmişim sen çoktan doğum yapmışsın.tarihe bakmak yeni aklıma geldi.hatta 2007 yazıyor.yuh bana

• Konu Sahibi apollozeus
Çağıner hastanesinde arkadaşım doğum yaptı bundan 8 yıl önce.Bende orayıda araştırıyordum ama doktorum başka bir hastane önerdi yoksa Çağınerde yapacaktım.Benim için önemli olan hastane değil doktorumdu.Dokuz ay gittiğin doktorun seni hazılaması ameliyathaneye onunla girmek bana ayrıca bir güven verdi.Çağıner'in fiyatı yanlış hatırlamıyorsam SSK katkı payı 1000 YTL alıyorlar ama doktorun ne alır yada alırmı o ekstraya giriyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…