Çağatay Ulusoy'un yeni imajına rekor beğeni

EnHarbiKiz

Mikemmel Üye
Kayıtlı Üye
11 Mart 2012
30.291
60.024
36
Yakışıklı oyuncunun Instagram'dan paylaştığı sakallı fotoğrafı kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Medcezir dizisi final yapanÇağatay Ulusoy'un Instagram'dan paylaştığı fotoğraf beğeni yağmuruna tutuldu. Çağatay Ulusoy, ağustos ayında çekimleri başlayacak olan aşk filmi için hazırlanıyor.

BEĞENİ YAĞMURUNA TUTULDU

Ali Bilgin'in yönetmen koltuğuna oturacağı filmde Leyla Lidya Tuğutlu'yla başrol oynayacak olan Ulusoy, sakallı imajının fotoğrafını paylaştı. Fotoğraf 1 saatte 35 bin kişi tarafından beğenildi. İstanbul'da çekilecek olan filmde kariyerinin 2. sinema filminde Ulusoy, gitar çalan bir müzisyeni canlandıracak.

İşte Çağatay Ulusoy'un paylaştığı o fotoğraf...

bu çoçuk uyuşturucu olaylarında falan mimlenince çok çirkinleşti psikolojisimi bozuldu nedir

Sakallı erkekleri sevmezdim itici gelirdi artık sakallı erkekler sempatik gelmeye başladı ben de bir tuhaflık var ya hayırlısı :)
Çağatay'a da yakışmış bence sakal :)

Hiç bir zaman bana yakışıklı gelmedi gelmeyecek
yüzü düzgün fiziği iyi olabilir ama bi karizması yok

Can Yaman varken Çağatay biraz geride kaldı

Sakallı erkekleri sevmezdim itici gelirdi artık sakallı erkekler sempatik gelmeye başladı ben de bir tuhaflık var ya hayırlısı :)
Çağatay'a da yakışmış bence sakal :)

o kadar heryerdeler ki artık gözümüz alıştı sakallı erkeklere.. zamanla insanın da beğenisi değişiyor. =)

çok iticisin tatlım..
sakallı sakalsız hiç biyenmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…