CA19-9 ve CA125 Yüksekliği

Valla süreciniz benziyor umarım pankreas değildir ama tablo benziyor. Sarılık olmamasıda kuyruk kısmında oluşan bir tümör gibi duruyor çünlü Ca değerleri tümör markırı vücutta tümör var diyor. Umarım bizimki gibi pankreas değildir çünkü çok agresif

Valla süreciniz benziyor umarım pankreas değildir ama tablo benziyor. Sarılık olmamasıda kuyruk kısmında oluşan bir tümör gibi duruyor çünlü Ca değerleri tümör markırı vücutta tümör var diyor. Umarım bizimki gibi pankreas değildir çünkü çok agresif
Bt den sonra kasik bel karin agrisi basladi nedense

Bel ağrısı tümör sebepli oluyor çünkü komsu organlara yalın bt ağrı yapmaz

İyi bir doktor bulun çümkü başında iseniz kurtulma sağ kalım daha iyi nerde yaşıyorsunuz

Hastanın durumu keyfi nasol uykusu nasıl
Suan gayet iyi ilacli tomografi çekilmeden once kat kat iyiydi ilacli tomografi sonrasi biraz biseyler var dedik onuda paniklettik sanırım ve istahsiz yiyor ama.gonulsuz yiyor uykusu ayni uyyamiyor zaten geneli bir gun uyyosa bir gun uyuyamıyorum yıllardır ayni

Merhaba. Benim ca125 200 kusurlerde cikmisti, cikolata kistim vardi ve cerrahpasaya gitmistim doktor kistten dolayi yukselmesi normal demisti. Ama baska bir kanser tani testim yuksek cikmamisti.

Eklentiler

• Screenshot_20240404_233443_Drive.jpg
    Screenshot_20240404_233443_Drive.jpg
    180,9 KB · Görüntüleme: 100
X