C life

Bende kullanıyorum hala gelişme olursa birbirimizi haberdar edelim 😊
Tm ben 2ayda bir adet olmaya başladım amh çok düşük önce adet için sonra çocuk için başladım 12 gün kullandım adet olmadan yumurtlama oldu farkettim 2gun daha kullanıp birakiptim bakalım inşallah güzel haberler veririm😊

ben de almayı düşünüyorum 1.5 senedir kendiliğinden gebelik oluşmadı :KK43:
Ben 3kutu aldim önce adet düzenler sonra yumurtlamayya fayda eder die düşündüm allahın izniyle.allah kimsenin kucağını boş bırakmasın o mutluluğu yaşatsın inşallah

Tm ben 2ayda bir adet olmaya başladım amh çok düşük önce adet için sonra çocuk için başladım 12 gün kullandım adet olmadan yumurtlama oldu farkettim 2gun daha kullanıp birakiptim bakalım inşallah güzel haberler veririm😊
İnşallah hep beraber veririz ☺️

inşallah hanımlar ben de alayım o zaman başlayayım inşallah burda birbirimize güzel haberler veririz :) inşallah tez zamanda hepimiz güzel haberler altında buluşuruz herkes için dua ediyorum 2023 uğur getirsin de çok bekletmeden alalım meleklerimiz kucağımıza ya

inşallah hanımlar ben de alayım o zaman başlayayım inşallah burda birbirimize güzel haberler veririz :) inşallah tez zamanda hepimiz güzel haberler altında buluşuruz herkes için dua ediyorum 2023 uğur getirsin de çok bekletmeden alalım meleklerimiz kucağımıza ya
Aminn amin inşallah 🙏

İnşallah

Kızlar ayın 3nde yumurta akıntısı gibi geldi gün aşırı değerlendirdik 2gun önce şeffaf yapışkan az qkinti ve damar gibi kahve leke ile birlikte sildikce geldi kasıkta ağrı var bugün yine sildim yapışkan şeffaf bireyler geldi yumurtlama tuttu ondanmi yada adet mi sokecek inşallah fayda eder 2gune test deniycem

Kızlar ayın 3nde yumurta akıntısı gibi geldi gün aşırı değerlendirdik 2gun önce şeffaf yapışkan az qkinti ve damar gibi kahve leke ile birlikte sildikce geldi kasıkta ağrı var bugün yine sildim yapışkan şeffaf bireyler geldi yumurtlama tuttu ondanmi yada adet mi sokecek inşallah fayda eder 2gune test deniycem
Test yap cnm istersen vizede haber verr inşallah güzel haberini alırız

Test yap cnm istersen vizede haber verr inşallah güzel haberini alırız
Internettwn sipariş verdim test bekliyorum gelsin hemen yapcam adet kesildgi için ümidim yok ama yumurtlama belirtileri kafamı çok karistrdi tutarsa inşallah mucize gibi bisey olcak.insallah hepimiz güzel haber alirz

Kızlar Günaydın merak ettim sizlerde herhangi Bi sorun varmi çocuk olmamayla ilgili

X