C-life ile hamilelik

3 ay devamlılık istiyorlar macunda genelde bebek ilk ay olmadıysa da en azından bebek olmasına mani hastalıkları falan onarmuştır inşallah. Kesinlikle boool su ve bol yürüyüş yapmanız lazım macunun en önemli şartı oydu
Evet, 1 ay oldu kullanmaya başlayalı macun sayesinde su içmeye başladım resmen diyebilirim adetimi düzenledi diyebilirim darısı yumurtlamaya insallah :)

canım sen bu ayda kullandınmı yoksa bıraktınmı bende bu ay ilk defa kullandım yumurtlama görünce bıraktım bata son bir hafta kaldı bakalım inş olumlu sonuc alırım
Hatırlamıyorum ama ben ağrı yaşamam ayakları mı üşütmediysem

canım sen bu ayda kullandınmı yoksa bıraktınmı bende bu ay ilk defa kullandım yumurtlama görünce bıraktım bata son bir hafta kaldı bakalım inş olumlu sonuc alırım
Bu ay kullanmadım bitti çünkü birkaç kaşıklık kaldı ben etkisini görmedim eğer hormonları düzenlediyse bilemicem inşallah siz etkisini görürsünüz,ben famera çatlama iğnesi oldum bu ay o bile tutmadiysa clife napsın😂

Bu ay kullanmadım bitti çünkü birkaç kaşıklık kaldı ben etkisini görmedim eğer hormonları düzenlediyse bilemicem inşallah siz etkisini görürsünüz,ben famera çatlama iğnesi oldum bu ay o bile tutmadiysa clife napsın😂
tutmuştur inşallah genel sorunumuz stres bence kac günün var bata test yaptınmı

kiminde hiç belirti olmuyorki az kalmış yarın bi ilk idrarla test yap bence inş. bu sefer olmuştur
Sanmıyorum ya bıraktım artık düşünmüyorum çocuk falan onun için uğraşmıcam akışına bırakıyorum o geleceği vakti bilir Rabbim ne eyleyse güzel eyler 🤲🏻♥️

Her gun 10 bin adim atabildiniz mi ☺️
Yok atmadım ne yalan söyleyim 3 bin belki ama belediyenin spor aletlerinde her gün olmasa da spor yaptım maksat dediğim gibi su spor ve yürüyüşle yumurtalıkları hareketlendirmek tembelleştirmemek ben pko luyum birde

3 ay devamlılık istiyorlar macunda genelde bebek ilk ay olmadıysa da en azından bebek olmasına mani hastalıkları falan onarmuştır inşallah. Kesinlikle boool su ve bol yürüyüş yapmanız lazım macunun en önemli şartı oydu
İnşallah öyledir evet durmadan su içiyorum yürüyorum hayırlısı bakalım

X