Buz lazer ve soğuk hava üflemeli lazer hangisi iyidir?

vardircaresi

Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2021
15
2
Bir güzellik merkezi buldum ilk 5 seans buz lazer sonrakı seanslar icin soğuk hava üflemeli cihazla devam ettiklerinğ söylediler. Marka sordum Tesla dedi ben yanls anlamadıysam tabi araştırdıgımda bu markayıda bulamadım zaten. Bilgisi olan var mı. Soguk hava üflemeli esmerlerde cilde leke bırakıyor diyenler falan var cok sıyah kıllara yapılıyormuş e 5 seans buz lazere gidince azalıp incelen kıllara neden soguk hava üflemeli kullanıyolar daha sonra o zaman onuda anlayamadım zaten. Tenim yanar dıye korkuyorum acıkcası. Ve bazıları genıtal bölgede lazer kararma yapıyor dıyor bilemedim cok kararsızım ama ağdadan bıktım artık

alexandrite yaptırdım ben de, fakat 4 aydır gidemiyorum seanslarıma gebelikten dolayı ama çok memnundum, doktorumla görüştüm riskli dönem geçti devam edebilirsin dedi ama tatilden döndüğüm için bronzluğum var ondan gidemiyorum kışa doğru biraz ten rengim açılınca tekrar başlayacağım çok az kaldı zaten

Buz lazer ince köklü kıllara yapılıyor bana böyle söylenmişti ve bölgelsel olarak alex ve buz lazer yapıldı( bacak altı diod alex, bacak ğstü buz lazer gibi ) Diod lazere göre buz lazer daha geç dökülüyor ve bence etkisi az . Eğer yaptırılan yerde doktor çalışmıyorsa estetisyenler varsa bu makineleri kullanmaları yasak. (Markası soprano olan )Sıradan yerlerde çoğunlukla ıpl kullanılıyor dikkat edilmeli, sadece soprano markası tercih edilmeli

X