Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Büyüyorlar!!

destekli sütyeni her zaman giymemek gerekiyor küçültüyo baskı yapıyo diyolar doğru mu? eğer doğruysa tüm sütyenlerimi atmam gerekecek :26:

Yani onu bilmiyorum tabi. Küçültmüyordur da büyümesini engelliyordur sadece. :18:
Ben sürekli evde olduğum için yarım atlet ile takılıyorum. Bir yere giderken slikonluyu takıyorum sadece.
Faydasını da görüyorum. Tavsiyem evde ve gece yatarken slikonluyu hiç takma.

ben evde hemen atıyorum sütyeni hiiiç rahat edemiyorum zaten sütyenle, üzerime kalın bir şey giyeceksem bazen direk yarım atlet giyiyorum içine hem rahat oluyo hem de ağrıtmıyo bi tarafımı. sütyen ağrı yapıyo bi süre sonra bende gece yatarken de cıbıl cıbıl giyiyorum pijamamı sütyen falan takmıyorum hiç anlamıyorum zaten sütyenle uyuyabilenleri

En rahatı da senmişsin kız.
Gece yarım atleti çıkarmıyorum baskı yapmıyor diye. Birde üşeniyorum ayıptır söylemesi.

Aynen canım bende anlamıyorum sütyenle yatanları..

kizlar dert etmeyin benimde cok kucuktu biraz kilo alinca ve hamile kalinca kocaman oldular

dogumdan ve emzirdikten sonra buyuyorlar ne de olsa

sutyensiz bence gogusler sarkar, benimkiler simdi buyuk ama syky, sanki silikon taktirmis gibi dik yani

sonra toparlamak icin sutyenle yatarsiniz bence dikkat edin

desteksiz sütyen almam lazım bi arkadaşım söyledi küçültüyo diye korktum zaten 85 giyiyorum desteklide. doğumdan sonra büyüyo diyo annem de zaten. uyurken de mi takıyodun ki sen eskidenn. ben hiç rahat edemiyorum ki yaa sıkıyo resmen beni

En rahatı da senmişsin kız.
Gece yarım atleti çıkarmıyorum baskı yapmıyor diye. Birde üşeniyorum ayıptır söylemesi.

geçen gün sire gittiğimde kuaföre yarım atlet giymiştim. sirimi yapan kız gördü " bu ne böyle ortaokulda takıyodum ben bunu" dedi çok utandım ya

Eger sutyen sykiyorsa ya cok dar ya da rahat olmayan bi sutyen giyiniyorsun demektir

Ben ara ara cikariyorum agrim oldugunda, o da hamilelikte oldu baslarinda.. Yoksa hep takarim..

O da push-up yani ici pamuklu olanlardan (adi nedir bilemedim )

Bence tamamen cikarmaktansa daha rahat desteksiz bisey giyebilirsiniz uyurken, tamamen bos olursa oraya buraya sarkar bence o da iyi bisey degil

sanırım desteksiz kullanmalıyım evet

Sakın kızlar! Gece asla sütyen takmayın! Uzun süre hiç çıkarmadan sütyen takmak kitle yapıyor hele uyurken takmak çok zararlı. Zaten gece yatarken göğüsler sarkmaz. Göğüsleri sarkıtan şey yer çekimidir. Uyurken yere paralel olarak yattığımız için sarkmaz. Gece sütyen takmanın hiçbir mantığı yok ayrıca tehlikeli. Meme kanseri riski var sonuçta.

ben alışkanlıktan yıllardır sütyenle yatarım ,çıkarmak lazım demek ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…