Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Büyüyorlar!!

qbrha

Guru
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2010
608
112
slm arkadaşlar..
nedenini bilmiyorum ama benimkiler büyümeye başladı :sm_cool: hurmanın etkili olduğunu söylüyorlardı ramazanda bol bol hurma yedim hatta hala yemeye devam ediyorum günde 3-4 tane yedim. son 1 haftadır banyodan sonra soğuk su döküyorum göğüslerime ve hemen arkasından masaj yapıyorum. bi sitede masajla büyütme seanslarında titreşimler uyguladıklarını okumuştum. evde minik bi masaj aletimiz vardı titreşim yayan onu da göğüs etrafıma uyguladım son 1 haftadır. ama kalp rahatsızlıkları olanlar dikkat etmeli sanırım. bir başka sitede de boyun bölgesine yapılan masajla da büyütülebileceğini okumuştum. hem boyun bölgeme hem kol altıma masaj uyguluyorum. 1 haftada gözle farkedilebilecek bi büyüme ve yuvarlaklaşma oldu. keşke önceden ölçseydim dedim ama dün ölçtüm göğüs ucumdan 88 geldi. biraz daha büyütmeye uğraşıcam. haftalık büyümeleri sizlerle paylaşırım.. :) kısacası masaj cidden çok önemli hem zahmetli bişey de değil. bence kesin uygulayın büyütmek içinhihoyyyt

waaooww 1 haftada sadece masajla süpermiş yaww :lepi: bende yapıyorum masaj ama bakalım azimle büyütmeye çalısıorum.ayrıca hurma bende yiyorum alkisalkisalkis

yha gerçekten 1 haftada etkisi oldumu bnde aaraştıra araştıra bi hal oldum yetti artık yha bi an önce büyüsün artık 23 yaşındayım gerçkten kötü bi durum ::KK43:

büyütmek mesele değil...herşekilde büyüyo masaj olsun yağlar olsun...mesele kalıcı olmasında...bende küçle çemeni karıştırıp yutuyorum hadi bakalım...ciddi şekilde büyüyo...masaj da yapıyorum...ama aman aman sevinçli değilim..daha önce de büyüdü sonra küçüldü...kalıcı olursa iyi olucak yav...hurma yemiştim bi ara bende etkilidir...:KK66:

kızlar masajla daha çok yumuşayıp küçülmezmi :uhm: bu arada senin adına sevindim canım

yha gerçekten 1 haftada etkisi oldumu bnde aaraştıra araştıra bi hal oldum yetti artık yha bi an önce büyüsün artık 23 yaşındayım gerçkten kötü bi durum ::KK43:
evet canım farketti cidden. ben de 23 yaşındayım ben de bayağı bi araştırdım ve bunları yapmaya karar verdim. inşallah istediğim boyuta ulaşır. bu yöntemlerin kalıcı olduğunu düşünüyorum masaj yapıyosun sonuçta ve yavaş yavaş etkiliyo. bakalım 1 ay sonra ne durumda olacak yerimseniben

bu masaj aleti nasıl bişey
masajla büyütenler etkili olduğunu söyleyenler çok fazla. özellikle kol altına ve boyun bölgesine yapılanla... göğüsü ovmanın falan küçülttğüğnü düşünmüyorum çünkü zaten bu yöntemi kullanan çok var

tamam anladım ben sadece zayıflama kemerlernden mi aaba diye merak ettim.. senn adına sevndm canm inş istediğin boyutlara ulaşr ve korursun

evet canım farketti cidden. ben de 23 yaşındayım ben de bayağı bi araştırdım ve bunları yapmaya karar verdim. inşallah istediğim boyuta ulaşır. bu yöntemlerin kalıcı olduğunu düşünüyorum masaj yapıyosun sonuçta ve yavaş yavaş etkiliyo. bakalım 1 ay sonra ne durumda olacak yerimseniben

teşekkür ederim :Saruboceq: bakalım 1 ay sonra artık yazarım sonucunu :1rolleyes:

hadi bakalım hep birlikte büyütelim :lepi: sutyende bile fark ediliyo artık gelişmeler :smiley-cool:

Son düzenleme:
hadi bakalım hep birlikte büyütelim :lepi: sutyende bile fark ediliyo artık gelişmeler :smiley-cool:

ohaoldumsmile cok sevindim canım senın adına bende 3haftadır küç ve rezene kullanıyorum farkettı gercekten dolgunlastı ama inş. kalıcı olur yabancı bı sıtede masajın bunlardan dha önemlı oldugu yazmıs :))

ohaoldumsmile cok sevindim canım senın adına bende 3haftadır küç ve rezene kullanıyorum farkettı gercekten dolgunlastı ama inş. kalıcı olur yabancı bı sıtede masajın bunlardan dha önemlı oldugu yazmıs :))

küçe başlicam ben de cnm

ee ne durumdalar seninkiler canım.birsey yazmamışsın daha.merak ettim yerimseniben

uzun süredir giremiyodum nete arkadaşlar... yavaş yavaş büyüyo sankiiii ...:)

kızlar bende yaklaşık 1 buçuk ayda masajla 3 cm kadar büyüttüm bakıldığında belli olmuyor tabiki ama düzenli olarak devam ediyorum inşallah daha da büyür hepimizinki :)

X