Büyük gün geldi çattı yarın transfer günüm 🤲🏻

mavilimmi

Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2023
320
104
24
Evet kızlar emeklerimin karşılığını yarın alicam inşallah bebeğimle kavusucam rabbim sonucunda gönlüme gore hayırlısıyla sağlıkla versin inşallah çok umutluyum olumsuz hiç düşünmüyorum dualarınıza ihtiyacım var benimle aynı duyguları paylaşan çok insan var burada hepimizin kaderi aynı halden anlarız dua edin bana yarın bebeğim bana sımsıkı tutunsun ve bırakmasın

İnşallah transferiniz güzel geçer ve bebeğinize sağlıkla kavuşursunuz tek embriyo mu çift embriyo mu transfer edecek doktorunuz

Allahım inşallah transferinizi kolaylaştırır bebeğiniz size tutunur pozitifi görürsünüz Allahım yardımcınız olsun merkez neresi

İnşallah transferiniz güzel geçer ve bebeğinize sağlıkla kavuşursunuz tek embriyo mu çift embriyo mu transfer edecek doktorunuz
İnşallah Allah razı olsun doktorum yaşımdan dolayı tek yapacağını söyledi benimde kafam karışıkti ama çiftin riskleri varmış

Dualarımız seninle inşallah hayırlı güzel haberler alırsın. Rabbim sana sımsıkı tutundursun bebegini kolay ve sağlıklı bir gebelik sürecin olur inşallah.sagsalim kucağına almayı nasip etsin Rabbim

Aaa gerçekten mi ? Ben de orada başlamayı düşünüyorum tedaviye nasıl memnun musunuz fiyatlar konusunda da yardımcı olur musunuz :)
Çok cok memnunum ilgilerinden tedavi sürecimden Şeyma hoca melek gibi bir insan ekibide aynı şekilde transferimi oldum evimde uzanıyorum :) fiyat 150bin lirayı bulduk toplam

Amin amin inşallah rabbim kimsenin emeğini boşa cikarmasin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…