Büyük Gün 29 Temmuz ..

allah yardimcin olsun guzelim
benim icin de dua etmeyi unutma emi yoruldum artik cok kotu oldummmmmmmmm
sag selim yavruna kavusursun insallah guzel gundeeeeeeeeeee
:teytey:a.s.

Canım Allah kolay hayırlı bir doğum nasip etsin...en yakın zamanda kıızınla seni burda tekrar görmek istiyoruz...

tatlım allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin kolaycacık kurtarsın inşallah biz olmayablarada nasip etsin amin

allah kurtarsın sağlıklaa yaa ben düşündükçe diyorumki yarın doğuma gidiyo olsam ne heyecanlanırım kimbilir ama allah sabrını veriyo işte hayırlı haberlerle inşallah

Allah yardimcin olsun canim, hic korkma, dualarimiz seninle, ne guzel sende bebisine kavusacaksin :)

canım inşallah sağ salim kolaycacık alırsın bebeiğini kucağına rabbım yar ve yardımcın olsunnnnn..benım gibi çabucak çık hastaneden oralarda durma tamammı hemen gel ve yaz hıkayenı mreaklandırma bıziii

Canım allah bir avazda kurtarır inşallah...cok güzel bir günde hayırlısıyla bebeğini kucağına alıcaksın ne mutlu sana ve ailene :1rolleyes: Darısı bana ve diğer tüm anne adaylarına :1rolleyes::1rolleyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…