Büyük Gün 29 Temmuz ..

febi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
2.762
0
kızlar doktordan az önce geldim.. suyum azalmış , günüm dolmuş , sadece 1 cm açılmam var ve sancı çok az çıktı.. yarın sabah 7:30 da direk doğumhaneye gidicem suni sancı için .. eğer olmazsa sezeryan olucam .. ço heyecanlıyım başıma neler gelecek bilmiyorum , yaşayacaklarım beni korkutuyor :1no2: tek tesellim yarın kızıma kavuşacağım bir şekilde inş.. bir de yarın miraç kandili çok özel bir günde olucak inş. doğumum .. herkesten dua rica ediyorum .. Allah hepimizin yardımcısı olsun .. hepinizi öptüm , sevgiler .. a.s.

sağlıkla al inşallah febicim hiç korkma gözgöze geliceğiniz anı düşünn mucizen sana güç versin..Şeniz

hayirli haberlerle dön canim inaşallah sana dua edeceğiz kizimla,darisi bizim başimiza artik sende bize dua et güzel kizinla;
hadi bakalim allah kolaylik versin allah güç kuvvet versin sana canim,

canım benim hayırlısıyla sağ selamet gelirsin inşallah.bizde hikayeni okur doğum anı için heyecanlanırız.rabbim sana ve kızına sağlık versin...

canım ne güzel mübarek güne denk gelmiş.. rabbim yanında olur merak etme... allahın sevgili kulusun demekki bebeişinde çok şanslı... dualarımız seninle...

Arkadaşım Allah cc yardımcın olsun. Dualarımız seninle inşallah. Güzel bir güne gelcek oluşu seni teselli etsin hem hiç korkma. yarının hürmetine inşallah sağsalim alırsın bebişini kollarına. Düşün yarın kollarında bebişin olacak annesiiiiiiiii

ay bi tuhaf oldum gercekten agliyorum bende yoruldum bende istiyorum kandilde gelsin bari benim kizim diye ama olmuyor yoruldum bikdim
ne guzel sende kizina kavusacaksin sag selim insallah hic korkma ne guzel bi gunde kollarinda olcak insallah a.s.
darisi bana dayanamiyorum artiksenağlamasenağlama

kızlar çok teşekkürler , hepinize dua edicem inş. sizlerde bir avazda kurtulasınız diye .. çorumlu kız sana özel dua edicem hepimizden çok sen çektin ..

canım dualarım seninle inş. hangi dogumu kolay kaldırabilirsen en hayırlısı senin icin hangisiyse o olsun inş. kızını al gel ve hemen hikayeni yaz meraklandırma bizi a.s.

canım allah kolaylık wersin inş bir avazda kurtarsınn dualarımız seninle sağ salim kavuşursun inşallah kızına...

Hadi canim hayirlisi korkma sakin hakkinda hayirlisi neyse o olur inşallah
hadi bekliyoruz seni ve prensesini

Allah yardımcın olsun çok güzel bir doğum olur inşallah kolaylıklar diliyorum.

canım allah yardımcın olsun,negüzel mübarek günde yavrun kollarında olacak,umarım herşey yolunda gider

allah yardimcin olsun tatlim .. korktugunda aklina melegini getir .. ona kavusacagini düsün .. insallah kolay bir dogum gecirirsin.. kocaman öpüyorumm

canım benim dediğin gibi az kaldı bak kızına kavuşuyorsun, hiç korkma hepsi oluyo bitiyo, bi anda onun güzel yüzünü seyrederken buluyorsun kendini, Allah yardımcın olsun canım, sağlıkla inşallah, hadi al gel kızımızı

kızlar çok duygulandım iyi ki sizlerle tanışmışım .. iyi dileklerinizi yanıma alıp yola çıkıcam sabahleyin .. hepinizi ve doğmuş , henüz doğmamış tüm bebişlerinizle öpüyorum..

X