Buyrunbenim in sayfası nicin kapatıldı çantaları temiz kullanıyorsa bu suc olmamalı

Bu durumda herkesin sayfası kapatılmalı. Herkeste etiketli ürün var nerdeyse :KK50:

BuyrunBenim arkadaşımızdan ben de memnunum istediğim ürünü temin etmemde bana çok yardımcı oldu. Kendi sattığı ürünlerden almasam da sayfasını ziyaret ediyordum. Lütfen site yönetimi bu mesajlarımızı dikkate alsınlar.

[MENTION][/MENTION]Arkadaslar sakın olun burda birbirimizi kırmak degil amac buyrunbenim in sayfasının kapatılmasının bir haksızlık olduğunu dile getirmek kimse bir baskasını zan altında bırakmasın yanlış anlaşılmalar olmasın lütfen eminim ki kimse bir baskasının sayfasını kapatmak istemiyordur tesadüfler aranizin bozulmasına neden olmasın :KK19:

buyrun benim den memnun olmasak,onu aramıza geri dönmesini istemeyiz.bunca kişi alışverişinden memnun.o sıfır ürününü sıfır parasına satan bir insan da değil ayrıca.herkez az da olsa kazancının peşinde.lütfen engel olmayın

bende buyrunbenim takipçilerindenimm henüz hiç alışveriş yapmadımm fakat konularını takip etmek heyecanlı oluyor:18:
bence olay dışardan şöyle duruyor ;buyrunbenim arkadaşımız satışa 3-4 ürün koyup o ürünler satılmadan yeni ürün eklemiyor..aslında o sayfada karışıklık olmasın niyetiyle böyle yaptıgını açıklamıştı fakat insanların aklına biryerden mi buluyorda ara ara satışa çıkarıyor diye geliyor olabilir...son zamanlardada eşt dost adına sıfır gibi görünen çantaları eskilere nazaran biraz yüksek fiyatlı satması dikkat çekti zannımca.. satıştaki başarısını kısmanmıyorr değilimm :KK25: tam esnaf olacak kadınn :KK9: derlerya ağzı iyi laf yapıyorr :)) birkaç ürünümü ona göndereyim benim adıma satışa çıkarsın diye düşünmedim değil :KK9: fakat kul hakkından allaha sıgınalımm herkesinn kısmeti kendine.. ondan alışveriş yapamayacak olanlar benden yada başkasından yapacak diye bi zorunluluk yok.. site yönetimi alışveriş yapanları ve şikayette bulunanları dikkate alıp dogru kararı versin bence..buyrunbenimlede bir şekilde irtibata geçilsin tek taraflı dinlenmemeli..

bende birüsürü kıyafet çanta koydumm satışa hatta söyledim insanlara aldımm yıkadım kaldırdım demek çok inandırıcı gelmiyor diye..ama gerçekten öyle bilmiyorum sadece bendemi öyle oluyor fakat kapalı bayanların aldıgı kıyafetlere eşarp uydurması gibi bi sorunu var..begenip aldıgım birçok şey ya üstüne eşarp ya altına tarzına uygun etek uyduramadıgım için öyle kaldılar..dogumdan sonrada olmadılar artık..anneme versem dar,kardeşimin tarzı değil..öyle olunca hepsini döktüm ortaya:21: sonra birkaç şey satmaya başlayınca kardeşim ve annemde kullanmadıklarını çıkardılar olay böyle böyle büyüdü :KK9: şimdi ev kıyafet dolu:))

sonuç olarak kimseye haksızlık olmasınn herkesi dinleyip öyle karar verilsinn...biraz uzun oldu kusura bakmayınn :KK9:

Son düzenleme:
Yönetimin vardır bir bildiği. İncelemeden, takip etmeden böyle bir uygulama yapmayacakları aşikar.

Üyeler için konu açmak yasak ayrıca arkadaşlar.

bir kere daha bu konu açılmıştı. mune açıklamayı yapmıştı. ve bende o açıklamadaki gibi düşünüyorum.
ve evet
üyelerle alakalı konu açmak yasak.

ha kendi düşüncemi söyleyeyim.
bir insanımn yüzlerce nerdeyse hiç kullanılmamış olan çantası olamaz. ünlü yıldızlar bile bir çantayı defalarca kullanıyorlar. her resimde aynı çantayı çok görmüşlüğüm var ellerinde. bu kullanılmadı bir kenara koydum tarzı yorumlar bana inandırıcı gelmiyor. bu bir olur 2 olurda devamlı olmaz. pikeler nevresimler kıyafetler danteller çantalar ayakkabılar bu kadar kullanılmadan bir kenara kaldırılmaz. ha çokmu zengin diyorsak burada satışa gerek yok. satmaz verir eşe dosta..

Son düzenleme:
Bir daha açıklayayım, bölüm 2. el eşyalarımızı satmak istiyoruz diyen üyelerin talebi üzerine açılmıştır, bölüm kuralları bellidir, sıfır ürün satamazsınız.

Topik öyle göz ucuyla bakılıp kapatılmamıştır, 100 sayfanın her yorumunu ezbere biliyorum, eklenen ürünleri de, sitedeki bir konuyla alakalı karar verirken konuya tümüyle hakim olmadan karar vermeyiz zira.

Arkadaşınızı savunuyorsunuz, bunu anlıyorum fakat haksızlık kısmına katılmıyorum, kuralları umursamayıp sıfır satışı yapılmasına izin vermediğimiz için mi haksızlık yapıyoruz, temiz kullandıysa suçu ne denmiş, alışveriş yapan üyelerin yorumlarını koyarım buraya:KK14:

Sıfır ürün satışı yasaksa yasaktır, bir iki tane etiketli ürün koymak başka nerdeyse her ürünün etiketli olması başka, tek topik olarak değerlendiriyorsunuz, üyenin diğer topiklerinde de etiketli ürün sorunu yaşadık, ticaret yapıyor diyenlere kapak olsun demiş arkadaşınız.

Hanımlar yeni vergi kanunlarına göre 2. el ürün satanlarda ticaret yapıyor sayılıyor zaten. Ki mesleği pazarlama uzmanı olan arkadaşınızın vergi kanunlarını benden daha iyi araştırmış olması gerekirdi.

Buyrun okuyun: http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=670466
Satış yaptığınız ürünlerin vergisini ödüyor musunuz?
Zira devlete göre hepiniz ticaret yapıyorsunuz.

Kişiye özel konu açmak yasak demiştik, varsa bir talebiniz bize ulaşın'dan yazınız.
Kaldı ki yönetim topiğin açılmasını istemiyor...

Ben dersimi iyi çalışırım:KK34:

Bugün kargomu aldım. Çok beğendim. Yepyeniler.

Bir şey soracağım. Bana yolladığın küçük çantalar sıfır tamam da, büyük çanta da mı sıfır?
Yani sıfır olabilir. Sıfır gibi. Yok eğer kullandım diyorsan helal olsun diyorum.

--------
Arkadaşınız üyeleri tahrik edici şeyler yazdığında ona da haksızlık yapıyorsun dediniz mi? Burasını ticarethane gibi görmüyorsa niye bu hırs? Bildirim yapardı gerekeni yapardık.

Tşkr ederim tatlım desteğin için......sizin gibi temiz yürekli arkadaşlarım olmasa inan çekemezdim bu kadarını benim için huzurum herşeyden önemli:KK19:

Hadi hadi sustum......:KK1:

İstediğin üç çantanın resmi...

Ticaret yapıyor diyenlere kapak olsun....3 ÇANTA 15 tl:KK1:

Deformasyon hissetiğim için yoksa taş gibiler taşşşş.....her şeyi sizin iyiliğiniz için yapıyorum helali hoş olsun......burda çöp gibi şeyleri satıp....kötü penye ye 15,20 lira isteyelerede kapak olsun.......kimse kimseyi karalıyamaz ben ne diyorsam arkasındayım......BEĞENMİYORSANIZ GÖNDERİN SİZİ ASLA ZORDA BIRAKMAM.....diyorum en baştan beri dediğimide yaptığımı biliyr herkez:KK34:

SEVGİLİ DOSTLAR İYİ Kİ SİZ VARSINIZ?.......kıskançlıktan ne yapacağını bilemeyenlere de kapak olsun:KK76:

3 çanta 15:KK1::KK55:

Tansiyonu olduğunu o yüzden çekememezliklerle uğraşamayacağını yazmış, hastalıklara girersek hepimizde birşey çıkar, çıkarda insan hastaysa diğerlerini tahrik edecek şeyler yazmaz, borcamlar, tabletler, siyah diye gönderilip yeşil çıkan örtüler, zaten bijuterilerde 10 liraya satılan üçü bir arada sıfır bilezikler, büyük olduğu halde alınıp 2 saat denemelik giydim diye satışa çıkan ayakkabılar, evde kız çocuk olmamasına rağmen kızlara uygun sıfır nevresimler.
Yazdırmayın bana...

Not: Bu kadar detay yazdım, 100 sayfanın her yorumuna hakim olduğum bilinsin diye, okumadan bilgi sahibi olmadan karar verilmediği bilinsin diye.

X