Buyrunbenim in sayfası nicin kapatıldı çantaları temiz kullanıyorsa bu suc olmamalı

Narinkizim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2012
1.387
109
Nettimde sıkıntı olduğu icin kac gündür giremiyorum sayfaya buyrunbenim in sayfasını kapatıldığını gördüm ama nicin ben ondan birçok kez alisveris yaptım eteği yeni gibiydi ama sıfır degil çantaları ise essizdi temiz kullanmış bu belli ben de yeni aldığım ürünlerin paketini atmam kaldırdığımda paketine koymak icin belki o da öyle yapiyordur sıfır ürün satmadigina eminim Lütfen sayfası açılsın

Son düzenleme:
Evet aynı fikirdeyim bende yeni keşfetmiştim çok güzel ürünleri vardı çok üzüldüm kapandığına. Her bölümde oluyor giyilmemiş kıyafetler.:KK50:

Evet aynı fikirdeyim bende yeni keşfetmiştim çok güzel ürünleri vardı çok üzüldüm kapandığına. Her bölümde oluyor giyilmemiş kıyafetler.:KK50:

Ben de sizlere katılıyorum lütfen açılsın sayfası..ürünleri sifira yakın ve çok uygun,temiz,kendisi de çok anlayışlı

sizlere katılıyorum kk tıklanma sayısını artıran birisi idi buyrun benim site yönetimi duy sesimizi açılsınnnnn

Bende katiliyorum alicilari cok memnun e satanda memnun.aslil boyle tertemiz urunler satilmali.hem okadar uyguna veriyoki sifir uunler zaten verilmez o paraya haksizlik edildigini dusunuyorum

Aynen haksızlık yapildiyor bence de aldığım seyleri is arkadaslarım görünce onlar da kk muptelasi oldu eğer memnun olmasam ikinci alışverişimi yapar miyim lütfen kk bari calisan ve adil olan cezalandırılmasın sayfası açılsın o bunu hak etmiyor buyrunbenim i alisveris disinda tanımazdim kk ile alisverisle tanıdım tatli dili ile zaten insana pozitif enerji veriyor arkadasımıza haksızlık etmeyelim lütfen :KK14:

Son düzenleme:
Kendisinin sayfasını sürekli takip ediyorum gerçektende çok sempatik birisi ürün alışverişim oldu yeniden farksız ürünleri bencede alış veriş yapılacak birisi kendisi

Kendisinden hic alis-veris yapmadim ama cok ciks bi arkadas oldugu..hos sohbetinden,guzel yureginden belliydi.Bazi cekemeyenler ankisiyetilerinden dolayi polemiklerle yonetime baski yapip kapattirdilar sayfayi.Meyve veren agac her zaman taslanir ablacim hic uzulme

Ben bit pazarini onunla tanidim ilk gozagrimdi onun urunleriyle buraya bağladım simdi hevesim kaçtı bit pazarini sevmiyorum artık ondan fazla bisey olmasamda ürünlerini takip atmek yazdigi güzel cümleleri okumak beni cok sevindiriyordu her okudugumda yüzümde bir tebessüm oluşuyordu çok üzüldüm geri gel buyrunbenim geri gelllllllll.
Ayrica bu sitede yeni gördüğüm bir arkadaş var oda sıfır sıfır esyalar satıyor gözlerimiz görüyor bunu ,nevresim dükkanımi var neee.buyrnbenim mi göze batıyor anlamadım doğrusu.

arkadaşlarıma ben de katılıyorum bazı çekemeyen arkadaşlar yüzünden arkadaşımızın sayfası kapatılmamalıydııı haksızlık yapılmasın lütfen

ben de katılıyorum. az kullanılmış yada satın alınıp da hiç kullanılmamış ürünler de 2.eldir. eğer birileri şikayet etmiş de bunun üzerine kapatılmışsa sayfa, moderatör arkadaşların anlayışla karşılayıp bu hatayı telafi edeceklerine inancım var.

Bende alışveriş yaptım hep 2. Eldi aldıklarım hemde çok iyi biri nasıl böyle birşey olur bir an önce geri dönmesi lazım.

Ben bit pazarini onunla tanidim ilk gozagrimdi onun urunleriyle buraya bağladım simdi hevesim kaçtı bit pazarini sevmiyorum artık ondan fazla bisey olmasamda ürünlerini takip atmek yazdigi güzel cümleleri okumak beni cok sevindiriyordu her okudugumda yüzümde bir tebessüm oluşuyordu çok üzüldüm geri gel buyrunbenim geri gelllllllll.
Ayrica bu sitede yeni gördüğüm bir arkadaş var oda sıfır sıfır esyalar satıyor gözlerimiz görüyor bunu ,nevresim dükkanımi var neee.buyrnbenim mi göze batıyor anlamadım doğrusu.

Arkadaşım buraya yazacağına direk bana mesaj atsaydın ya ne gerek var burada üstü kapalı konuşma açık konuş buyrunbenim benm arkadaşımdır ve de görüştüğüm biridir.onun için açılmış bu topiğe bı şekilde değil destek mesajı atmak isterim.gerek yok böyle şeylere.

Arkadaşım buraya yazacağına direk bana mesaj atsaydın ya ne gerek var burada üstü kapalı konuşma açık konuş buyrunbenim benm arkadaşımdır ve de görüştüğüm biridir.onun için açılmış bu topiğe bı şekilde değil destek mesajı atmak isterim.gerek yok böyle şeylere.

Bakıyorum da hemen aliniyormussunuz demekki dogruluk payi var. buyrunbenim hepimizin arkadaşı buraya tabiki msj atacağım kendisinin kimler tarafindan sevildigini görsün, site görsün ,sizin gibiler görsün. büyük bir haksizlik var buna göz yumamam sende sifir eşyalar satiyorsun üstelik sen katildiktan kisa bir süre icinde onun kapatılması cok dikkat çekici, ne malum seninde onun kapatılması icin ugrasmaman , sirf müşterinin artması için.

Bakıyorum da hemen aliniyormussunuz demekki dogruluk payi var. buyrunbenim hepimizin arkadaşı buraya tabiki msj atacağım kendisinin kimler tarafindan sevildigini görsün, site görsün ,sizin gibiler görsün. büyük bir haksizlik var buna göz yumamam sende sifir eşyalar satiyorsun üstelik sen katildiktan kisa bir süre icinde onun kapatılması cok dikkat çekici, ne malum seninde onun kapatılması icin ugrasmaman , sirf müşterinin artması için.

Ben bu kadar karaktersiz biri değilim heleki sizin düşündüğünüZ şeyler benim aklıma bile gelmez.sizin gibiler görsün derken beni suçladığını ve iftira attığının farkında değilsen sana bunu burda konuşarak değil kapına gelen avukat kağıdı ile anlatabilrim ancak iftira ayrıyetten kul hakkıdır Allah ıslah etsin.

neden böyle zanla suçluyorsunuz ki.bak arkadaşım diyor.sakin olun bence.ben bitpazarından henüz hiç alışveriş yapmadım henüz ama bakıyordum.2. elle sıfır satan belli olur zaten .sıfır satan üstüne kar payı da koyacaktır en azından ordan belli oluyor.buyrunbenim çok makul fiyatlara satıyor diyorsunuz .alanlarda temiz kullanılmış ikinci el diyor.site yönetimi bunu dikkate alacaktır.ekde kullanılmadan kalan sıfırların satışıda yasak değil zaten.sırf sıfır ürün satmak yasak.sizin suçladığınız kişi sırf sıfır ürün mü satıyor ki suçladınız.

Ben bu kadar karaktersiz biri değilim heleki sizin düşündüğünüZ şeyler benim aklıma bile gelmez.sizin gibiler görsün derken beni suçladığını ve iftira attığının farkında değilsen sana bunu burda konuşarak değil kapına gelen avukat kağıdı ile anlatabilrim ancak iftira ayrıyetten kul hakkıdır Allah ıslah etsin.

Doğru söylüyorsun bu zamanda tak sikayet tak avukat tak ceza bitti gitti herseyin üstü kapandı.sen beni boylemi korkutuyorsun canım bu kadar sinirlendinmi gercekten yaa iftiraysa allah benim cezami versin tamam .sende beni tehdit ediyorsun bende seni avukata vereyim ozaman

neden böyle zanla suçluyorsunuz ki.bak arkadaşım diyor.sakin olun bence.ben bitpazarından henüz hiç alışveriş yapmadım henüz ama bakıyordum.2. elle sıfır satan belli olur zaten .sıfır satan üstüne kar payı da koyacaktır en azından ordan belli oluyor.buyrunbenim çok makul fiyatlara satıyor diyorsunuz .alanlarda temiz kullanılmış ikinci el diyor.site yönetimi bunu dikkate alacaktır.ekde kullanılmadan kalan sıfırların satışıda yasak değil zaten.sırf sıfır ürün satmak yasak.sizin suçladığınız kişi sırf sıfır ürün mü satıyor ki suçladınız.

Buyrunbenim sirf sıfır ürünmu satıyor ozaman

Doğru söylüyorsun bu zamanda tak sikayet tak avukat tak ceza bitti gitti herseyin üstü kapandı.sen beni boylemi korkutuyorsun canım bu kadar sinirlendinmi gercekten yaa iftiraysa allah benim cezami versin tamam .sende beni tehdit ediyorsun bende seni avukata vereyim ozaman

Ben tehdit etmiyorum olacakları söylüyorum ben kimsenin ekmek kapısını kapatacak kadar maneviyatsız biri değilim ama iftiraya tahammülüm yok kul hakkı en büyük yüktür insanın sırtında.şikayet edilen yerlere mesajlar kayıtlı kaldığı için kimin şikayet ettiği çıkar ortaya.Allah insanları içindeki art niyettrn kurtulmayı nasip etsin daha fazla buradan konuşmaya gerek yok.

X