Bütün vücudunu kurtlar sardı

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.299
42.836
Çin’de suşi yemeği çok seven bir adam bu tutkusu yüzünden korkunç bir rahatsızlığa yakalandı. Yediği saşimi yani tamamen çiğ balıktan yapılan bir suşi sebebiyle adamın bütün vücudunu kurtlar sardı.
Sitene Ekle
butun-vucudunu-kurtlar-sardi-4810996.Jpeg

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın

DIŞ HABERLER/milliyet.com.tr

Çinli adam bitmek bilmeyen karın ağrısı ve cildindeki kaşıntı sebebiyle doktora gidince korkunç gerçekle yüzleşti. Talihsiz adamın vücudunu kelimenin tam anlamıyla delik deşik eden kurtlar tüm organları sarmış durumdaydı. Doktorlar tarafından yapılan testler sonucu buna yediği suşinin sebep olduğu anlaşıldı. Doktorlar adamın gereğinden çok çok fazla suşi tükettiğini bu sebeple de her yerini parazitlerin kapladığını söyledi.

Suşi tutkusu yüzünden adam neredeyse ölüyordu. Saşimi suşi menüsünün en çok sevilen lezzetleri arasında bulunurken tamamen çiğ balıktan yapılması ve çok fazla tüketilmesi adamı bu sıradışı hastalığa götürdü.

Pişirilmemiş etler parazitlere yol açabilirken bu derece bir görüntünün ortaya çıkması çok rastlanır bir durum değil. Uzmanlara göre rahatsızlığı ilerlemesi durumunda parazitler adamın beynine nüksettiği takdirde kurtulma ihtimali bulunmuyordu.

Hep suşinin tadını merak eder dururdum, eşim de götüreceğim seni birgün deyip duruyor ama artık merak etmemeye karar verdim :KK57:

çiğ balık yenir mi ya, fırında ızgarada yapmak varken, annem gibi konuştum yanlız:KK48::KK48:

Sadece suşi değil çiğ olan her etten böyle parazit oluşma ihtimali cok yüksek. Hatta tenyalar bile çıkabiliyormus vucutta. Bir de temiz yıkanmayan sebzelerden de çıkıyormus.

çiğ köfte de bildiğimiz çiğ dana :KK53: o da yapıyormuş gerçi beyin kurtlanması allah korusun.

çiğ köfte de bildiğimiz çiğ dana :KK53: o da yapıyormuş gerçi beyin kurtlanması allah korusun.

ayy ofis beni küçüklüğüme götürdün eskiden bizimkiler danaya girmeye başlamadan önce hep koyun keserlerdi, annem kelleyi temizlerken boynuzlarından hep kurtlar dökülür kımıl kımıl, çok iğrencim:KK28:

2. kurt vakası...sağol chess sayende bizim neremize kurt düşer diye düşünür olduk....:110:
şaka bi yana siyaset topiclerinin 1 numarasısın....:KK19:

çiğ balık neysede...maymunu kuzu çevirme gibi yapmış onu yiyorlardı...zaten bütün hastalıklar bunlardan çıkıyor...ölü bebek dahi yediklerini gördüm internetten..yakında ülkelerinde insanlar kaybolunca şaşılmasın...kimbilir insan eti de yerler yamyamlar...:KK53:

ayy ofis beni küçüklüğüme götürdün eskiden bizimkiler danaya girmeye başlamadan önce hep koyun keserlerdi, annem kelleyi temizlerken boynuzlarından hep kurtlar dökülür kımıl kımıl, çok iğrencim:KK28:

ayyyy öldüm :KK53: bende aşırı çiğ köfte yeme sonucunda beyni kurtlanan birini görmüştüm haberlerde ay korkuçtu.

Allah'ımmmmm!!!! Allah'ımmmmmm!!!!!! Yemin ediyorum tüylerim diken diken oldu şuan. Allah cezanı vermiş adam. Yenir mi o kadar çiğ et?! Böğğğkkk! ALLAHIIIMM SEN KORUUUUU vallahi ibretlik. Vallahi psikopatlık.
Hayır içinin kurt sürüsüyle dolu olduğunu bilerek yaşamakta ayrıca eziyet... Düşünmek istemiyoruummmm! Psikolojim bitti şuan:mad:

Allah'ımmmmm!!!! Allah'ımmmmmm!!!!!! Yemin ediyorum tüylerim diken diken oldu şuan. Allah cezanı vermiş adam. Yenir mi o kadar çiğ et?! Böğğğkkk! ALLAHIIIMM SEN KORUUUUU vallahi ibretlik. Vallahi psikopatlık.
Hayır içinin kurt sürüsüyle dolu olduğunu bilerek yaşamakta ayrıca eziyet... Düşünmek istemiyoruummmm! Psikolojim bitti şuan:mad:

o zaman bi de şunu izle, bu da benim konum:KK53::KK53:

http://www.kadinlarkulubu.com/forum...in-yuzunden-3-santim-boyunda-bir-kurt.756280/

X