Bütün teorileri birlestirip cinsiyet tahmin edelim :)))

S_lidya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2020
2.663
2.902
Merhaba canım anneler
Ben tüp bebek süreciyle aşamalı ve uzun bir yol katettim bu duyguyu tadabilmek için :))) bu nedenle her aşaması benim için ayri heyecanlı.
Normal gebelik yaşayan annelerimize göre daha erken öğreniyoruz gebeliğimizi hemen hemen 3. Hafta da diyebilirim bu yüzden sanırım endişesi de daha fazla oluyortabiki her anne ayni endiseleri yasiyordur ama supriz olan bebisler de bu cok gecerli olmatabilir bizim her evremiz planli gidiyor :)) tutanacak mı kese görülecek mi kalp atışı duyulacak mi diye :)) hele 6. Haftayla birlikte mide bulantilari gird ki devreye tadindan yenmez bir hal alditabi ki anneligin endişesi hiç biter mi ama bu endesilerden biraz kendimi arındırıp bunca zaman sevinmeye bile korkarken artık tatlıs zamanlarin keyfini de çıkarmak istiyorum.
Bu bebisimin 8+2 de ki ultrason görüntüsü tabiki her anne gibi suan ki merakim acaba cinsiyetimiz ne olacak
Kız ya da Erkek olmasi alacağımız eşyaları bile etkilemeyecek belki ama bunu da tatli heyecanlarindan saymak istiyorum
Şöyle batıl inançlar eski yorumlar kese tahmini vs forumda gördüğüm bir süru tahmin yöntemi var yorumlamayi bilen teyzelerimiz yorumlarsa cooook seviniriz
Cinsiyet belli olmasi sonrasinda da burada paylaşırım benim gibi merak eden annelerimize de bir fikir olur
Sağlıkla bebislerimizi kucağımıza almak nasip olsun
Sevgilerimleee

Eklentiler

• IMG_20220718_191508.jpg
    83,6 KB · Görüntüleme: 1.183
Anne ya da anne adayı değilim, çok anlamam da bu işlerden ama görünce kız geçti içimden :) Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin

Bence erkek çabuk şekillenmiş sanki,hayırlı sağlıklı olsun

Banada bakar mısınız

Eklentiler

• BF8B76B9-65F1-4DBC-8CC0-AAD4BC78CD0B.jpeg
    168,3 KB · Görüntüleme: 782
Yok yanlış anlaşılma değil neden öyle olsun Estağfirullah bilmiyorum inanın ama doktor görür görmez maşallah dedi bi sıkıntı olduğunu mu düşündünüz ?
Yok 8 haftalık baya uzun geldi bin maşallah sağlıkla hayırla alın kucağınıza

Banada tahmın yapın kızlar?

Eklentiler

• A2D3A2D9-BB7D-4ACD-93F5-A5D1A42F4045.jpeg
    105,3 KB · Görüntüleme: 465
  • D482222F-4DDC-49D9-8C56-E77B998F247A.jpeg
    108 KB · Görüntüleme: 653
Bana kiz gibi geldi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…