Aile Planlaması Bütün suç haptaymış!

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

ilkbahar_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2012
735
225
Selam kızlar..
3,5 aylık evliyim. evlenmeden 2 ay öncesinden doğum kontrol hapı kullanmaya başladım. Evlilikten öncesi de nişanlımla cinsel hayatım vardı ve hiçbir problemim yoktu. o zamanlar hap kullanmıyordum..
evlendikten sonra her ilişkimde yanma acı yaşadım ilk 3 ayımız eziyet dolu geçti. doktora gttm ilaçlar kullndım. hiçbir işe yaramadı. en son hapı bıraktım herşey normale döndü çok mutluyum evliliğimiz stres dolmuştu. aklınızda bulunsun böyle bir yan etkisi de var.İlişkide sorun yaşıyorsanız bunu dikkate alın vajinit yapabiliyor.

evet ben de böyle bi etki yapıcağını bilsem hiç başlamazdım mahvetti beni.şimdi çok rahatım ilacı bıraktım adet olddum 1 hafta öyle geçti ilaç içmeden sonraki ilk ilişkimde mucize gibiydi acı yok. şimdi de öyle devam ediyor herşey yolunda.

doğum kontrol hapları kuruluk yapabiliyo. bende de bir dönem öyle sürdü ama jinekolog kontrolüyle tavsiye neticesinde kullanırsanız sorun olma ihtimali az.tümden bırakma da çare tabi :KK1:

bende yaklaşık 8 ay yasmin kullandım,çok araşdırıp buradaki yorumları falan okuyup güvenip başlamışdım ama 8 ay içinde aşırı gergin,agresif ve çekilmez bir kişi olmuşdum, birde isteksizlik ve kuruluk yapdı fena halde..sonunda bırakdım hapı normale döndüm,spral takdırdım bu seferde içim rahat değil ya kayarsa diye ..ne bu kadınların derdi ooof

bende yaklaşık 8 ay yasmin kullandım,çok araşdırıp buradaki yorumları falan okuyup güvenip başlamışdım ama 8 ay içinde aşırı gergin,agresif ve çekilmez bir kişi olmuşdum, birde isteksizlik ve kuruluk yapdı fena halde..sonunda bırakdım hapı normale döndüm,spral takdırdım bu seferde içim rahat değil ya kayarsa diye ..ne bu kadınların derdi ooof

Ben spiral de taktıramıyorum doğum yapmadığım için. şimdilik prezervatif ve kayganlaştırıcı kullanıyoruz o da en zevkli yerinde tak çıkar gıcık ya

X