Bütün kızlar toplancaz toplancaz...

ya kızlar bune hız ya bende gozumu karartıp israyla gelcekdım ferıbotla kartaldan cok yakın olurdu hemde ıstanbulda aılemı gorcekdım bahaneyle cok gelmek ıstıyorum ama kesın olmaz benımde kayınvalıdem bende gıtmeye nıyetı yokk:))carsamba gunude ıst abımler gelcek kesın yattı bennım gelmem

kıskandım valla istanbulda havalar soğuk ama buluşuyorsunuz süper ee sıcak iklimli izmir anişleri bizde toplanalım

evet izmirliler bizde toplanalım hatta izmir ve çevresi zeynep daha önce söylemişti...

kızlarr yaa bende gelemiyorum kii hem çalışıyorum hem karşıdayımm :KK43:( burdan nihan ve tuğba ile görüşmek istiyorum daha elvin gelinim göremedim ki yaaa daha sonra hafta sonu buluştuğunuzda inşş bende gelirim

beklerim nuraycım canım çıkgel kız valla bu arada diğr arkadaşlarım sizde çıkın çıkın gelin gııı

beklerim nuraycım canım çıkgel kız valla bu arada diğr arkadaşlarım sizde çıkın çıkın gelin gııı

sen sus ....kabahatli seni ...daha bana gelecen 2 adım aramız .....konuşturma beniiiiii
-tatlicadiarzu-kaydirigubbakcemiledelikafadulden

kız ben gelemiyorum sen niye gelmiyooooooooooooon hıııı gelcem canım akşam erayada dedim gidelim diye tamamgidelim dedi daha arkadaşının eşi doğum yaptı bebek 2 aylık olcak biz daha gidcez ya özlemcim sorma

Arzu'cum Aylin'in kayınpederi felç geçirmiş hastanedeymiş o yüzden gelemicekmiş. Aslı memleketten gelince bidaha plan yapar gideris dedi. kız çok yoğunmuş Kaan'da orda burda kalıyormuş

iyi akşamlar kızlar,
evet bildiğiniz üzere aylinimin kayınpederi felç gecirmiş. kendisine en kısa zamanda sağlığına kavuşması için dua ediyoruz. bu sebebten dolayı haliyle havalarında soğuk olması nedeniyle bu buluşmayı erteliyoruz.ama yaklaşık bir ay sonraki haftasonu ayarlayacağımız buluşmamıza herhesi ama herkesi bekliyorus.hatta taa türkiyenin bir ucundaki arkadaşlarımızı bile sizlere kalacak yer için de evlerimiz müsait.ha bi tane ece ha iki tane :) neyse buradan tüm annelerimize ve bebeklerine duyurulur.öpüyorus sizi..

aylincim çok geçmi olsun canım iş.biranönce sağlığına kavuşur dualarımız sizinle.inş.arzucum ozaman geliriz belki iyi yapmışınız havalarda soğuk aslında kızlar zor olurdu valla neyse iyi karar vermişiniz bence

lafta kalmasın ama buluşalım hafta içi yada hafta sonu farkezmez evde yada dışarda ne yapalım sizce
sositosositosositososito

evet tamam planını yapalım banada uyar istenilen zaman.ben karşıyakada oturuyorum eğer karşı taraf haftasonu yaaparız isterseniz evde bna gelin ...ama izmirliler den senin dışında ses yokkk:uhm:

X