bütün belirtiler boşmuş:(

ayden

Guru
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
515
3
arkadaşlar bütün belirtiler boş, ben göğüs uçlarımda acı, sol kasığımda ara ara batmalar... bunları hep hissettim 28. gün farklı markalarla test yaptım belirsiz çizgileri gördüm. ama bugün 30. gün adet oldum üzüntümü anlatamam. çok üzgünüm. 2 günde ne hayaller kurmuştum. çok üzgünüm.
anlamadığım şey şu ki belirtiler psikolojik de olabilir ama testte 2. çizgi neden çıktı o zaman?

sabahın ilk idrarıyla yaptıysan çıkıyor birde suyu az içiyorsan bazen cıkıyor.bende sen gibi çok yaşadım su an 6 aylık hamileyim 1 sene sonra.kafama taktığım anlarda hiç olmadı.hiç ummadığım anda oldu .sana diyeceğim başka seylerle ilgilen canım.sonra bir bakmısın bebek gelmiş.üzülme

olsun en azından ben gibi kimyasal yaşamadın sen kafandan at önce çocuk meselesini başka seylere takıl .ben ilk kimyasal yaşadım o pisikolojiye girmediğine dua et canım üzme kendini bol dua et .

olsun en azından ben gibi kimyasal yaşamadın sen kafandan at önce çocuk meselesini başka seylere takıl .ben ilk kimyasal yaşadım o pisikolojiye girmediğine dua et canım üzme kendini bol dua et .

işte o kafadan atma meselesini nasıl yapıcam, beceremiyorum, bana yol göster lütfen?

Son düzenleme:
ben burda arkadaşım vardı dikiş dikmesini biliyordu onun yanına takıldım dikiş falan öğrenmeye çalıştım ona yardım ettim ev işlerine vurdum kendimi bu siteye girmedim bu siteye girince yüzde 70 konu cocuk olduğu için siteye girmedim.farklı yemekler yapmaya calıştım öyle şeyler yani adete 2 gün kala ilk defa ateşim cıktı ve test yaptım öğlen israrında ve gayet te görünür cıkınca inanmadım hatta.akşama gene aklıma geldi tekrar test yaptım gene cıkınca kandada çıkınca gebe olduğumu öğrendim ve ilk o ay kafama takmamıştım.unutmustum yani çocuk falan meselesini.sende unut.

üzüldüm senin adına bende hamileydim kalp atışlarını duymaya gittik çarşamba günü boş gebelik çıktı kürtaj oldum 3. gün bugün ve uzun bir hayal kırıklığı allah hayırlısını nasip etsiin ne yapalım

bende ekimin başında kimyasal gebelik yaşadım. öyle ümitlenmiştim ki. değerlerim hep düşük çıktı. eşim bir o doktor bir o hastane bebeği hayata bağlarız diye koştu,çırpındı. ama olmadı. Allah henüz zamanı değil dedi ve onu bizden aldı. Şimdi 2 aydır bekliyoruz. olmadı. aralıkta yeniden deneyeceğiz. o yüzden üzme kendini arkadaşım. belki psikolojikti yaşadıkların. ama biz olmuşken yaşadık. her şekliyle insanı çok üzüyor. bende sürekli bu siteye girip gebelik forumlarını okumayayım diye uğraşıyorum olmuyor. kafama takıyorum. taktıkça olmayacak biliyorum. Bakalım Allah bir yol gösterecek tabii.

canım hiç bir belirti yaşamadın mı yani herşey normal giderken birden boş gebelik olduğunumu öğrendin nasıl oldu doktor sebebini felan söylemedi mi

üzülme lütfen ya ALLAH yardımcın olsun ,inşallah en kısa zamanda hamiş kalırsın ve sağlıklı bir şekilde doğurursun

canım inşallah en kısa zamanda toparlarsın kendini ne diyim forumda böyle birisi daha vardı doktor erken öğrenip düşük yapmışsın demiş

arkadaslar merb ben yenıym ayden anlaattıgn belrtıler hepsi bendede var bu ay bende 2yıldn sonra 3.denemem umarım hamileyimdir dooktrm bekleyelm gunun gecerse tesr yapalım dedi adet olursan klomene bslarsıın dedi receteyede yazdı aldm ama umarım gerek kalmaz buna bide 3ay gıbı bır zaman klomen iiçin erkenmı acba kafam krıştı arkdslar

Canım üzülme lütfen bak geçen sene 2011 Şubatında 1 hafta göğüslerim şiş dolaştım, sonra tam gününde ve herzamanki gibi adet oldum ne az ne çok aynı yanii ve göğüslerim indi, eh bu seferde yanlış alarmmış deyip üzüldüm, sonra adet bitti 3 gün sonra bir sabah aşırı baş dönmesiyle doktora gittik ve hamile olduğum ortaya çıktı ancak 9 haftalıkken kalbi atmadı aldılar. Yani herşeyin hayırlısı bir üzüldüm bir sevindim bir kaybettim psikolojim altüst oldu çok iyi bir işim vardı birgün sebepsiz işi bıraktım, herşey alt üst oldu derken tekrar toparlandım sağolsun eşim, ailem ve kızım sayesinde evet bir kızım var ama 2.yi öylesine istedim ki hala daha umudum var gerçi ama zaman alehime işliyor tabii yaş olarak şuna inanıyorum bizim şer sandıklarımız hayır, hayır sandıklarımız şer olabiliyor, kendine iyi bak umarım en kısa zamanda göbüşün bebişle dolsun

Canım hiç üzülme herşeyin bi vakti zamanı var.. kafamdan nasıl atarım demişsin ya, ben 6 ay uğraşmış biri olarak sana çok işime yarayan tavsiyeler verebilirim..
Öncelikle tamamen unutman çok zor, bunu geçelim.. ama ilişki öncesinde ve sonrasında eşinle asla bebek muhabbeti yapma. Erkekler çok stres oluyolar bu muhabbetten. Kalben olmasa da kendine sürekli amaann olmazsa da vardır bi hayır de. Ve eşin duşa gidince, o çıkana kadar ayaklarını duvara dik derin derin nefes al. Ama bebeği değil başka şeyler düşün. Şarkı söyle mesela. Mutlu ol. Eşin gelince de hemen kalk duşunu al. Yok 1 saat yatayım, yok wc Ye gitmiyeyim deme. Olacağı varsa hiiiiiç birşey engel olamaz bundan emin ol. Hem tecrübe ile sabit.
Ben hep yalancı belirti yaşayıp, hayal kırıklığı yaşadığım o 6 ay boyunca eeennn dikkat etmemeye özen gösterdiğim en beklemediğim ay hamile kaldım. Beklemek çok zor çok Iyi anlıyorum seni. Inan bende bi sorun olduğuna o kadar inanmışım ki hiç anne olamıcam zannetmiştim ama Rabbim öyle güzel öyle vakitli vermiş ki bebeğimi ban na, bunu şimdi görebiliyorum. 2 hafta sonra da kucağıma alıcam oğlumu Allah izin verirse. Rabbim en hayırlı zamanda sana da nasip eder inşallah hiç üzülme..
Bi de meryem süresini hergün okumanı öneririm. Başka bişey gelirse aklıma söylerim :)))

canım hiç bir belirti yaşamadın mı yani herşey normal giderken birden boş gebelik olduğunumu öğrendin nasıl oldu doktor sebebini felan söylemedi mi

evet herşe normaldi, kese görünmüştü sonra kahverengi akıntı başladı, kırmızıya dndü, doktor boş gebelik düşer düşmezse kürtaj yapıcaz dedi. düşmedi, kürta oldum( 2 ay kendime gelemedim. doktor zaten 3 ay ara verin demişti. ben 2 ay ara verip tekrar çalışmalara başladım,3 aydır olmuyor( hayırlısı.
kendime söz veriyorum kafama takmayacağım diye olmuyor. bence yapılacak en iyi şey bu siteye girmemek. üyeliğimi iptal edeceğim

doktor rahmin hazır değilmiş dedi o nedenle gelişememiş bebek boş gebelik olduğuna dair bi belirti yaşamadım kalp atışın duycaz diye bi hevesle gittik eşimle doktor boş gebelik olabilir dedi renkli dooppler çektirdik ordada kese bomboş görünüyor onun dışında hiçbir belirti yoktu hatta kürtaj için gittiğimde hala bulantılarım vardı kendimi lavaboya zor attım yani

canım benim ya... ben de okuyunca çok şaşırdım Rabbimin hikmetinden sual olunmaz Allah kimseye yaşatmasın

bence kesinlikle üyeliğini iptal et.... çok rahatlayacaksın bak gör.. ben de eğer hamile kalmasaydım iptal edecektim

arkadaşlarr bugün sağlık ocağında kan verdimm özellikle hamile olanlar sizden dua bekliyorum inşallah hamileyimdir adetime 2 gün daha var ama daha fazla dayanamadım yaptırdım vallaa Allahımm inşallah hamileyimdir yarın öğleden sonra belli olcak sonuçç inşallahhh yaaa :) hamiş arkadşlardan özellikle dua bekliyorum tüm bebek isteyenler için nolur yaa

[
üzme kendini ya
inş yine hamile kalırsında unutursun tüm olumsuz yaşadıklarını(

Son düzenleme:

sen ne yaptın sonuç nasıl çıktı?b
inş hamişsindir
belirtilerin neydi bu arada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…