Burunda koku

YASAMANA1

Hem sevdiriyorsun hem de üzüyorsun be hayat .
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2016
91
139
27
Bazılarınız için dert gibi gözükmesede benim için büyük sıkıtıntı . Girdiğim her ortamda beni etkiliyor paikolojik olarak .

Yaklaşık 5 ay önce burun ameliyatı oldum . Lakin şuan burnumda çok tuhaf bir koku var .
Annem odama dahi giremiyor koku yüzünden . Çürümüş et gibi kokuyor diyor odan . Nefes dahi almak istemiyorum.

Daha önce ameliyat olupta böyle bir durumu yaşayan var mı veya çözüm yolu bilen .

Aaaaaa doktorun ne diyor bu duruma bende kardeşimde olduk ama hayatımda ilk defa böyle birşey duydum çok geçmiş olsun

Çok teşekkür ederim . Sordum ve bana dediki . Burnunu sık sık temizle . Gerçekten çok tuhaf
Aaaaaa doktorun ne diyor bu duruma bende kardeşimde olduk ama hayatımda ilk defa böyle birşey duydum çok geçmiş olsun

. Bir sonraki aya tekrar gideceğim o süreye kadar ne yapacağımı bilemiyorum .

Kötü koku alma durumu oluyor ama zamanla geçiyor.annenin bu kokuyu alması tuhaf geldi.çok geçmeden bir ramdevu alsan belki enfeksiyon falan vardır.

Çok teşekkür ederim . Sordum ve bana dediki . Burnunu sık sık temizle . Gerçekten çok tuhaf

. Bir sonraki aya tekrar gideceğim o süreye kadar ne yapacağımı bilemiyorum .
Ne alakaymış allah allah ya bence kendi doktorunun dışında başka bir doktora git bakalım doktor seni kandırmaya mı çalışıyor acaba

Burun temizlemekle ilgisi yoktur die düşünüyorum. Burun sıvısı koku yapmaz ki. Kesin cansız (dolaşımsız) bir et parçası ya da minik bir tampon bez parçası gibi bir şey kaldı içeride. Tekrar açıp bakmaları gerekecek bence. Burun kokar mı, hele annenizin odanıza giremeyeceği kadar???

Burun temizlemekle ilgisi yoktur die düşünüyorum. Burun sıvısı koku yapmaz ki. Kesin cansız (dolaşımsız) bir et parçası ya da minik bir tampon bez parçası gibi bir şey kaldı içeride. Tekrar açıp bakmaları gerekecek bence. Burun kokar mı, hele annenizin odanıza giremeyeceği kadar???
Ne alakaymış allah allah ya bence kendi doktorunun dışında başka bir doktora git bakalım doktor seni kandırmaya mı çalışıyor acaba
Bilemiyorum . Söylediğiniz gibi yapacağım . Koku yüzünden burundan nefes almamaya çalışıyorum . Böylede nereye kadar

Baska bir dra daha gösterseniz? Çok ilginç umarim gecici bir durumdur gecmis olsun.

Ayrıca emfeksiyon çok tehlikeli. O enfeksiyon bütün vücuda yayılıp etkiler. Acilen başka doktora gidin.

Peki antibiyotik kullandınız mı operasyon sonrası. Bence ölü et parçası var içeride. Allah korusun hemen gidin bir doktora.

Bir de film çektirmenizi öneriyorum. Ne oldugu gorünur ve mini bir operasyonla ölü doku varsa alinır.Enfeksiyonsa da bu da belli olur.

Bir de film çektirmenizi öneriyorum. Ne oldugu gorünur ve mini bir operasyonla ölü doku varsa alinır.Enfeksiyonsa da bu da belli olur.
Ayrıca emfeksiyon çok tehlikeli. O enfeksiyon bütün vücuda yayılıp etkiler. Acilen başka doktora gidin.

Peki antibiyotik kullandınız mı operasyon sonrası. Bence ölü et parçası var içeride. Allah korusun hemen gidin bir doktora.

Gideceğim umarım kötü bir şey yoktur . Antibiyotik kullandım . İlk 3 ay sorun yoktu . Taki bu iki ay boyunca böyleyim . Arada farkediyordum bir kokunun olduğunu lakin dikişlerden sanıyordum . Annemde bböyle diyince iyice kötü oldum .

Bu kesinlikle önemli bir konu. Enfeksiyon veya çürüme var. Ne demek başkalarının bile kokuyu alması! Kesinlikle farklı bir doktora ACİLEN görünün.

Bir yakınımda olmustu cidden rahatsız edici bi koku...bağımsız et parçası kalmış operasyonda.
Bu kesinlikle önemli bir konu. Enfeksiyon veya çürüme var. Ne demek başkalarının bile kokuyu alması! Kesinlikle farklı bir doktora ACİLEN görünün.
İnanın annem söylemeseydi hala bir şeyin farkına varmayacaktım. Hayatta en büyük takıntılarımdan biri de koku . Okadar dikkat ederken bunun olması tüm planlarımı mahvediyor. Gideceğim en kısa vakitte

X