Burun zaman geçtikçe ameliyat sonrası hemen çekilen görüntüye mi benzer? Tecrübeli arkadaşlardan yorum bekliyorum

isabellaus

Guru
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2013
965
575
37
Merhaba arkadaşlar. Biliyorsunuz doktorlar ameliyattan hemen sonra fotoğraf çekiyor. Tabii o görüntüde burun fazla kalkik oluyor ama zamanla düşüyor. Düşmesi harici özellikle kavis ve burun ucu zamanla hangi görüntüyü alıyor? Mesela ameliyattan sonraki fotoğrafta kavis varsa kavisli mi oluyor, yoksa duz bir burunla karsilasabiliyor muyuz burun oturdukça? Veyahut burun ucunda incelme oluyor mu zamanla? Yoksa ameliyattan hemen sonraki haliyle mi kalıyor? Tecrübeli arkadaşlarımız ne der bu konuda?

Sanmıyorum. Benim ameliyat masası resmim yok olmadı ama burun dahada kücülebilir düşebilir. Birebir öyle kalmaz. Zaten cökmeler falan da oluyor bazen

Sanmıyorum. Benim ameliyat masası resmim yok olmadı ama burun dahada kücülebilir düşebilir. Birebir öyle kalmaz. Zaten cökmeler falan da oluyor bazen
Birde görüyoruz yani revizyon olan cökmüş burunları. Ameliyat masasında öyle degildiler. Kesinlikle masadaki gibi kalmıyo. Şekli degişiyo

Merhaba canim. Ben 5 yıl önce oldum burun estetiği. Doktor ameliyat öncesi bir foto çekti ameliyat sonrası zaten 1 hafta sonra tamponu çıkarmak için çağırıyor bazi doktorlar tamponsuz yapıyormuş ona bir bakar arastirirsin şimdi gelelim senin sorunun cevabına. 1 sene içinde yüzümde burnum tam anlamıyla oturmamisti 6.aydan sonra şişlikler indi ve yüz şekline göre burnum inceldi çok doğal bir görüntü çıktı birkaç kişi haricinde pek anlayan olmadi ben kendim zaten söylüyorum estetik oldum diye ama pek dikkatli bakmadıkca fark edilmiyor. Yani 5 sene geçti

yani 6. aydan sonra sislikler inmeye basladi ve inceldi. peki sizin kavisli miydi? yoksa duz mu istemistiniz?

hayır çünkü ameliyattan sonra yaptığı kalkıklık derecesi attığı dikişlere bağlı olarak biraz düşer. bunu bütün doktorlar söyler zaten

Ameliyat masasında küçük görünen burunlar normalde daha büyük. Yada çok kalkık kavisli görüünenler de gayet normal duruyor. Bence hiç alakası yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…