Burun Ucum Dümdüz

1cikolata23

Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2021
10
1
30
Merhaba arkadaşlar herkese. Ben yaklaşık bir buçuk ay önce burun ameliyatı oldum.
Ameliyat sonrası doktorun çektiği öncesi-sonrası fotoyu da ekledim. Ödemlerim tamamen bitince burnum ikinci fotodaki haline gelecekmiş ama suan ödemli halde. Sizce bu ikinci fotoda burnum kalkık gibi mi duruyor yoksa düz mü 🥲
Su an bir buçuk ay oldu ameliyat üzerinden ve burnumda hiç bir kavis yok burnum dümdüz. Zamanla bu durum değişir mi?

Eklentiler

• CA6F90FB-6253-4FF8-AE49-CA3222FBCEC4.jpeg
    CA6F90FB-6253-4FF8-AE49-CA3222FBCEC4.jpeg
    81,8 KB · Görüntüleme: 1.671
Son düzenleme:
Yani ilk burnunuzda burun delikleri büyük burun ucu sırtına göre çok şişkin, burun kanatları da büyük. Ama şimdiki çok şirin. Barbie nose gibi bence doktorunuz harika bir iş yapmış. Kalın derili olmasına rağmen bu kadar küçültebilmesi de bence başarı, bu buruna daha şişkin bir uç güzel durmazdı. Bence şikayet edecek bir şey yok, şahane bir iş çıkarmış. Kimdi doktorunuz?

Burnum kötü değil güzel ama bana yakışmadı şu an burnum dümdüz hiç bi kavisi yok 🥲
ortalama şeklinin oturması 6 ayı bulur. 1 sene sonra memnun kalmazsanız revizyon yaptırabilirsiniz ama revizyonda istediğiniz sonucun olabileceği muamma. Nefes problemi ya da komplikasyon oluşmazsa bu riski almak yerineburun ucu dolgusu yaptırabilirsiniz. Tekrar sorayım dr kimdi?

Merhaba arkadaşlar herkese. Ben yaklaşık bir buçuk ay önce burun ameliyatı oldum.
Ameliyat sonrası doktorun çektiği öncesi-sonrası fotoyu da ekledim. Ödemlerim tamamen bitince burnum ikinci fotodaki haline gelecekmiş ama suan ödemli halde. Sizce bu ikinci fotoda burnum kalkık gibi mi duruyor yoksa düz mü 🥲
Su an bir buçuk ay oldu ameliyat üzerinden ve burnumda hiç bir kavis yok burnum dümdüz. Zamanla bu durum değişir mi?
Şuan ki halini atmaniz lazım yorum yapmanız için... sonuç ameliyat masasındaki gibi ilerlemeye bilir. Önceki burnunuz bulböz tarzda ucu yuvarlak geliyor, 2. Foto hoş önceki haline göre super fakat bu asla sonuç değildir. 1 yıl sonra gercek sonuç ortaya çıkacaktır. Kanat cerrahisi yapılan durumlarda eşitsizlik çıkma riski daha fazlaymis. Revizyon ameliyat mıydı yoksa ilk ameliyatınız mi

Şuan ki halini atmaniz lazım yorum yapmanız için... sonuç ameliyat masasındaki gibi ilerlemeye bilir. Önceki burnunuz bulböz tarzda ucu yuvarlak geliyor, 2. Foto hoş önceki haline göre super fakat bu asla sonuç değildir. 1 yıl sonra gercek sonuç ortaya çıkacaktır. Kanat cerrahisi yapılan durumlarda eşitsizlik çıkma riski daha fazlaymis. Revizyon ameliyat mıydı yoksa ilk ameliyatınız mi
Su an burun kanatlarımda eşitsizlik var. Ameliyat öncesinde de vardı ama suan daha çok belirlin bir halde. Burnumun ucu suan düz

ortalama şeklinin oturması 6 ayı bulur. 1 sene sonra memnun kalmazsanız revizyon yaptırabilirsiniz ama revizyonda istediğiniz sonucun olabileceği muamma. Nefes problemi ya da komplikasyon oluşmazsa bu riski almak yerineburun ucu dolgusu yaptırabilirsiniz. Tekrar sorayım dr kimdi?
Doktor ismini özelden yazabilirim istersen. Evet 6 ay sonra düz burun daha kalkık bi şekil alır mı sizce?

Geçmiş olsun

Hayır burun ucu şişlikten dolayı bir tık iner. Ben çok değişeceğini sanmıyorum.
Bunu su an cektim ve burun ucuma bakarsan suan aşağıya doğru bakıyor. Ama ameliyat sonrası ödemesiz halinde yukarı bakıyor

Eklentiler

• ED4D26A0-C1FB-472E-9AAC-47322B4576F7.jpeg
    ED4D26A0-C1FB-472E-9AAC-47322B4576F7.jpeg
    99,3 KB · Görüntüleme: 1.549
Evet konuştum beklememi söylediler 🥲 önceden kalkık bir burnum vardı
:KK43: bu burun düşmüş bence,hiç ödeme benzemiyor.. burun ucu desteğini iyi yapamamış,deri toplanmasi var.. kendi burnunuz çok daha iyiymiş. Bende bu durumdan korkuyorum...kalin burun uclarini sekle sokmak çok daha zor

:KK43: bu burun düşmüş bence,hiç ödeme benzemiyor.. burun ucu desteğini iyi yapamamış,deri toplanmasi var.. kendi burnunuz çok daha iyiymiş. Bende bu durumdan korkuyorum...kalin burun uclarini sekle sokmak çok daha zor
Bu hafta doktorumla tekrar görüşecem. Bana da öyle geliyor bunu ödemle bi ilgisi yok yada beklemekle. Önceden burnumun sadece yan profilini beğenmezdim şimdi daha çok beğenmiyorum. Ve ön profilinden de hiç sevemedim 😒😒😒😒

X