burun şişligi

yildiiz99

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2018
16
3
26
merhaba arkadaşlar ameliyat olalı 15 gün oldu bantlar varken çok hosuma gidiyodu kalkıklıgı sırtı falan ama bandı cıkardıgım an patlıcan gibi bir burunla karşılaştım az çok hazırlıklıydım bu duruma ama ister istemez morelim bozuldu her geçen gün biraz daha alışıyorum ama hala çok büyük görünüyo ince bi burnum vardı ameliyat öncesinde ince deriliyim tecrübeli arkadaslar cevap verirse sevinirim kücülme olurmu uzun görünüyo gibi birde çok kalkık degil suan ilerde düşmesinden korkuyorum burdan okudugum kadarıyla biraz düşme oluyomuş resim koymayıda denicem yardımcı olursanız sevinirim

Bu sekilde

Eklentiler

• B69A923D-A12F-413B-AE16-7F0DECC64548.jpeg
    B69A923D-A12F-413B-AE16-7F0DECC64548.jpeg
    28,2 KB · Görüntüleme: 385
  • 7CC59671-DDA6-4566-A1FF-9BFA507E2407.jpeg
    7CC59671-DDA6-4566-A1FF-9BFA507E2407.jpeg
    18,9 KB · Görüntüleme: 398
  • D1F24ED6-5C4C-44D6-8CFB-80A5482B32B6.jpeg
    D1F24ED6-5C4C-44D6-8CFB-80A5482B32B6.jpeg
    34,6 KB · Görüntüleme: 377
Ameliyat çok yeni benimde 27 gün falan oldu galiba . Günden güne değişiyor burun.İlk 10 gün çok kalkıktı şimdi biraz daha indi ama bana hala kalkık diyor doktor zamanla düzeleceğini söyledi.Ucu top gibi tazen belli şişik olduğu aynı benimki gibi.
Bence 3*4 ay burnuna karışma,rahat bırak.Düzelir.Bu ameliyatta malesef sabırla beklemek gerekiyor.Sorguladıkça daha çok takarsın.Öyle ki ben günlerimi saymayı bile bıraktım.2 gün sonra tam 1 ay olacak ondan eminim.24 ocakta olmuştum.

Bende aslında ameliyat öncesi hazırlıklıydım acıldıgında begenmeyebilirim ödemli olucak diye kendimi tembihlemiştim ama öyle olmuyomuş ama dediginiz gibi hergün degişiyo güzelleşiyo düşmesinden biraz korkuyorum işte suan kalkık degil çünkü çok

Bende aslında ameliyat öncesi hazırlıklıydım acıldıgında begenmeyebilirim ödemli olucak diye kendimi tembihlemiştim ama öyle olmuyomuş ama dediginiz gibi hergün degişiyo güzelleşiyo düşmesinden biraz korkuyorum işte suan kalkık degil çünkü çok

benimkide kalkık önden foto çekince burun deliklerim gözüküyor az düşse diyorum bende :KK70: ama ilk güne nazaran sindi kalkıklığı

Panik yapma çok normal bi durum.
Burun 1 senede anca toparlıyor kendini 15 gün ne ki.
Zamanla ödemler inecek en az 2-3 ay geçmeli şimdi bu çok şiş hali için rahat olsun bu hali bile hoş.

Benimde ameliyatımın 25. günü bantlarım var hala. Bantsız halini gördüm önceki burnumdan çok iyi ama aşırı ödem var bu konuda sabır gerekiyo bi kaç aya anca o kaba ödem gidermiş
Zaten tam burun yapısı 1 senede oturucak bunu kabul etmek gerekiyo

Bnm de bir,ay oldu cnm borsa gibi bi iniyor bi cıkıyor :) mesela sabah en sis hali aksam saatlerinde en ince halini alıyor ya da aksam sıcak su ile dus aldıysam bir gün sonra sis... 1.ayda büyük bir cogunlugu gidiyor sabır bnce simdiden güzel artık her gecen gün daha da güzel olacak

Burun ameliyati gercekten insanin psikokojisiyle oynayan bi operasyon bende ayni bu duygulari yasamistim ilk ameliyat oldugumda ameliyatimin ustunden 2 sene gecti :) burnun suan cok sistir ve zamanla inicek 6 ayda cogunlukla oturmus olur kuculcek merak etme :)

X