Burun içindeki koku?

Seneye deger derken tekrarmi ameliyat olmayi dusunuyorsun daha yeni ameliyat olmustun, daha cok erken degilmi, bu kadar rahatsiz eden neki seni.
Burun ucum böyle kalırsa tekrar düşünüyorum canım.. Burun ucumun eskisiden hiçbir farkı yok. Ben daha küçük hayal etmiştim ve öyle söylemiştim aslında..

Burun ucum böyle kalırsa tekrar düşünüyorum canım.. Burun ucumun eskisiden hiçbir farkı yok. Ben daha küçük hayal etmiştim ve öyle söylemiştim aslında..
Daha cok erken. Sislerin inmesi icin ince deride bile alti ay gerekiyor diyorlar, bence bekle 1 senede sekli oturacak inecektir, senin burnunu hatirliyorum atmistin bana,
ucunda odem vardi resimlerde, onlarda zamanla inince cok guzel olur burnun.

Daha cok erken. Sislerin inmesi icin ince deride bile alti ay gerekiyor diyorlar, bence bekle 1 senede sekli oturacak inecektir, senin burnunu hatirliyorum atmistin bana,
ucunda odem vardi resimlerde, onlarda zamanla inince cok guzel olur burnun.
burnum güzel zaten ama istediğim değil

Benimde 4. Günüm doktor bgn içini temizledi hafiften nefes aldım burnumdan o koku şuan banada geliyo. Bu post unu önceden okumasam korkardım ama cogu kişiye oldgnu görünce bi rahatladım açıkcası

O kokuyu burnumdan tamponlar cikinca almaya basladim.ilk gun hastalandim kokudan mide bulantisi oldu o kadar dusunun.ilk bir aydan sonra azaldi simdi nadiren geliyor.iltihap kokusu gibi bir kokuydu.benimki gecti sizinkide gecer sabredin kizlar

Merhabalar,

Öncelikle çok geçmiş olsun :) Bende aynı dertten muzdariptim. Doktorum kokunun içerde kalan et parçalarından kaynaklandığını söylemişti. Hatta, ben o kokunun başkaları tarafından da farkedildiğini düşünüyordum o derece kötü bir koku. Çok fazla elinizle kurcalamayın deforme edebilirsiniz ve mikrop kapabilirsiniz çünkü. Ben doktorumun önerisiyle okyanus suyu kullandım. Okyanus suyu, burun içinde biriken pisliği yumuşatıyor ve kolay temizlenmesini sağlıyor. Temizlik için kulak çubuğu kullanabilirsiniz. Tabi çok zorlayıp tahriş etmemek kaydıyla. Malum kendiliğinden eriyen dikişlerin bir kısmı 6. ayda eriyor. Ben 6. aydayım yakında kontrole gidicem ve halen öyle yapıyorum.

saf zeytinyağı çok iyi geliyor kızlar kulak çöpü ile sürün burun içi yaralarına kabuklanmalara kremden daha etkili bence

Okyanus suyum bitti tekrar almam lazım bugün teşekkür ederim
Bende de et yakıldı eğer gerçekten öyle bi hata yapabildiyse pes derim

Ben 3 tüp okyanus suyu kullandım. Ayrıca, Rinopanteina damla vermişti doktorum. (Kremi de var fakat damlası daha etkili) Ondan da 2 şişe kullandım. Yağ gibi bir damla olduğu için burun içini nemlendiriyor ve kuruluğu gideriyor. Ben sadece bu ikisini kullandım ve size de tavsiye ederim.

Okyanus suyum bitti tekrar almam lazım bugün teşekkür ederim
Bende de et yakıldı eğer gerçekten öyle bi hata yapabildiyse pes derim
Sevgili Janna, öncelikle çok geçmiş olsun, inşallah güzel sonuç alırsınız iyileşmenizi tamamlandıktan sonra şu an daha çok erken evredesiniz bir takım sıkıntılar yaşıyorsunuz anladığım kadarıyla....Burun içinden koku gelmesi durumunu ben dr'a özellikle sorup cevabını aldığım için yazma gereği duydum.....Burun etlerine yönelik yakma v.s gibi müdahale de bulunulduğu zaman bu tarz kokular oluşabiliyormuş, bu geçici bir durummuş, kalıcı olma durumu nadirmiş....Sizin de burun etlerinize müdahale olduğu için şu an bu sorunu yaşamanız normal , bu durumla karşılaşan başka hastalara rastladım diğer topiklerde belli bir süre sonra geçtiğini yazmışlar onun için can sıkıcı bir durumda olsa geçecektir, panik yapmayın. Tekrardan geçmiş olsun.

senin yazım diline gurbani nasıl güzel motive ediyorsun cansın seviyorum seni gerçi küstüm bensiz buluşmuşsunuz amme neyse

Çok teşekkür ederim cevabınız için :)) koku bugün kayboldu gibi gibi.. inşallah tamamen geçer de kurtulurum:)
parfüm sıkıp kokusunu alamıyordum resmen o iğrenç kokudan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…