Burun İçi Şişlik

Pirilti12

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2023
5
0
Merhabalar,
Burun ameliyatımın üzerinden dört ay geçti. Burnumun içerisinde beyaz küçük bi şişlik vardı dikişten sonra oluştu. Doktora yazdım teramisin sürmeye devam edin dedi devam ettim fakat şuan burnumun o kısmında daha büyük bi şişlik görüyorum ve nefes almamı zorlaştırıyor. Doktora bir hafta sonra gideceğim fakat şuan çok merak ediyorum bu sorunu yaşayan var mı daha önceden?

Merhabalar,
Burun ameliyatımın üzerinden dört ay geçti. Burnumun içerisinde beyaz küçük bi şişlik vardı dikişten sonra oluştu. Doktora yazdım teramisin sürmeye devam edin dedi devam ettim fakat şuan burnumun o kısmında daha büyük bi şişlik görüyorum ve nefes almamı zorlaştırıyor. Doktora bir hafta sonra gideceğim fakat şuan çok merak ediyorum bu sorunu yaşayan var mı daha önceden?
Sizinkini bilmiyorum ama ben ameliyattan sonra dediğiniz gibi bir şey fark ettim. Sert ve beyaz gibi bir şişlikti. Daha sonra erkek arkadaşımın burun içine baktım onda da var ve o ameliyat olmadı. Sanırım doğal bir şey ama biz eski burnumuzda fark etmiyoruz. Doktora da söyledim o normal herkeste var dedi. Başka gerekçe ile revizyon oldum ve o hala var. Eğer olumsuz bir şey olsa onu da alırdı doktor. Nefes alışınızı etkileyen daha içte bir şey muhtemelen.

X