Burun estetikten sonra mutsuzluk

Ankara’da Fatma Ünal Tunçkaşık. İnstagramında fotom var ameliyat masasında🤕
Son fotodaki sizseniz eğer sizin burnunuz çok uzun değil ona rağmen mi kısalttı. Benim burnum yandan çok uzun kavis verince önden de hafif kaldırınca uzunluk kısalır diye düşündüm kısaltma yın yüzümü çok toplu gösterir dedim doktora hak verdi gerçekten biraz uzun şu an ama doğal duruyor yani bu görüntüden şikayetçi değilim.

Bir de doktorun diğer fotolarına baktım, çok kaldırıyor burunları sizinkini de çok mu kaldırdı aslında kalkıklık zamanla iniyor benimki de ilk alçı çıktığında domuz burnu gibiydi şimdi indi biraz

Son fotodaki sizseniz eğer sizin burnunuz çok uzun değil ona rağmen mi kısalttı. Benim burnum yandan çok uzun kavis verince önden de hafif kaldırınca uzunluk kısalır diye düşündüm kısaltma yın yüzümü çok toplu gösterir dedim doktora hak verdi gerçekten biraz uzun şu an ama doğal duruyor yani bu görüntüden şikayetçi değilim.

Bir de doktorun diğer fotolarına baktım, çok kaldırıyor burunları sizinkini de çok mu kaldırdı aslında kalkıklık zamanla iniyor benimki de ilk alçı çıktığında domuz burnu gibiydi şimdi indi biraz
Benim ki baştan 16. Resim. Hatta altında bir yorum var “burnundaki sıkıntı neydi??” Diye.

Ya ben ısrarla düz bir burun istedim kavisli değil. Tamam dedi. Biraz kalkık şuan ama bebim asıl derdim burun kökümü öldürmüş resmen ve gözlerim ayrık duruyor bu sebeple.

Sizinkini çok kısaltmaması çok iyi olmuç bence kesinlikle daha doğal duruyor hafif uzun. Yani kısa olmayınca.

Sizin burnunuzun resmi var mı dr nin instagram hesabında?

Sizin burnunuzun resmi var mı dr nin instagram hesabında?

Selamlar tekrardan, benim hocanın sayfasında fotom yok ama özelden foto atarım isterseniz hatta burada konum da var oraya foto eklemiştim. Burun kanatlarında asimetri konunun adı.

Benim kendi doktorumu tercih etmemin sebebi dediğiniz düz burunları yapıyor oluşu öyle çok kavisli ve kalkık burun yaptığı hastası çok nadir ama bende de asimetri sorunu var ve dün gittiğimde burun deliklerin eşit, ödemdendir dedi. Tamam dedim hocam ben beklerim 3-5 ay en kötü ihtimal geçmezse nasıl çözeriz dikiş falan atsanız dedim dikiş atarsam burun deliklerin eşit olmaz dedi yani çok çözüm yaratıp içimi rahatlatmadı :KK43:((

Sizin burnunuza baktım kötü değil fakat eski burnunuza ufak dokunuşlar yapması gerekirken tamamen her yerine dokunmuş. Aslında şu an olumsuz düşünmemiz için çok erken, biraz bekleyelim şişlikler insin, burun yerine otursun o zaman artık hala sorunlarımız var ise çözüm bulucaz mecbur. Bunu söylüyorum ama bend e sürekli aynanın karşısından ayrılmıyorum aslında:))

Selamlar tekrardan, benim hocanın sayfasında fotom yok ama özelden foto atarım isterseniz hatta burada konum da var oraya foto eklemiştim. Burun kanatlarında asimetri konunun adı.

Benim kendi doktorumu tercih etmemin sebebi dediğiniz düz burunları yapıyor oluşu öyle çok kavisli ve kalkık burun yaptığı hastası çok nadir ama bende de asimetri sorunu var ve dün gittiğimde burun deliklerin eşit, ödemdendir dedi. Tamam dedim hocam ben beklerim 3-5 ay en kötü ihtimal geçmezse nasıl çözeriz dikiş falan atsanız dedim dikiş atarsam burun deliklerin eşit olmaz dedi yani çok çözüm yaratıp içimi rahatlatmadı :KK43:((

Sizin burnunuza baktım kötü değil fakat eski burnunuza ufak dokunuşlar yapması gerekirken tamamen her yerine dokunmuş. Aslında şu an olumsuz düşünmemiz için çok erken, biraz bekleyelim şişlikler insin, burun yerine otursun o zaman artık hala sorunlarımız var ise çözüm bulucaz mecbur. Bunu söylüyorum ama bend e sürekli aynanın karşısından ayrılmıyorum aslında:))
Resminize baktım konu başlığından, evet sağ burun deliğinde bir gariplik var ama özellikle oraya baktığım için görebildim. Ayrıca kendi doktorumun sayfasında bir bayan hasta anlatıyor asimetri vardı hocamı darladım düzelicek mi şeklinde ve düzeldiğini söylüyor. Sizinki de düzelir diye düşünüyorum ben.

Aynen, ben doktora sadece ucundaki düşüklüğü sevmiyorum ayeıca kavis olmasın dedim, biçmiş bırakmış burnumu.

Ama günden güne alışıyor sanki gözüm yeni yüzüme.. bilemiyorum.

Sizin burnunuz da ödemli.. en iyisi bir süre daha bekleyelim ve yeni yüzümüzü böyle sevmeye çalışmak 🐥

Eklentiler

• D225770E-2652-4246-B7E9-6A5F238303DE.jpeg
    D225770E-2652-4246-B7E9-6A5F238303DE.jpeg
    119,3 KB · Görüntüleme: 478
  • 87EFE9DC-FED3-473D-B963-F2D2312DFC47.jpeg
    87EFE9DC-FED3-473D-B963-F2D2312DFC47.jpeg
    133,4 KB · Görüntüleme: 383
  • 7F6E76B8-CAEE-41A4-882D-0E6488B5C7C4.jpeg
    7F6E76B8-CAEE-41A4-882D-0E6488B5C7C4.jpeg
    109,2 KB · Görüntüleme: 419
Burun estetiğinden sonra sizde kendinizi yadırgadınız mı? Süper mutsuzum :KK43: sanki ben gitmiş başkası gelmiş. Tecrübesi olan var mı?
Benim de 20. Günüm ameliyattan sonra eve ilk gittiğim gün sinirimden her şeyi çıkarıp atmak istemiştim burun ucum havada delikler farklıydı hep öyle kalacak sanmıştım tamponlar vs çıktı ucu da inmeye başladı bu sefer burun deliklerim aynı değildi bunu artık kabullendim şimdi de bir burun kanadım yukarıda gibi geliyor ve burun ucu biraz uzun sanırım moralim bozulsa da bekleyerek göreceğiz burun estetiği hayatta bir kez yapılması gereken en önemli kararlardan biri ve en ihtiyacımız olan şey zaman bir de masaj yaparken falan arada ses geliyor birkaç kez elim ile çarptım en ufak şeyde şekli bozulacak mı korkusu beni yedi bitirdi 20 günde

Ben de Fatma Ünal dr a ameliyat oldum 11gün önce. Dudak kalkar mı diye ameliyat öncesi sordum kalkmaz dedi cok dogala yakın burunlar yaptıgı için onu tercih ettim ama bugün 11.günüm ve ben hala domuz gibiyim aynaya bakamaz oldum keyfim gitti dısarı cıkamıyorum. Belki 6.ayda daha farklı olur ama bazıları ameliyattaki gibi kaldı yazmıs korktum sizinkiler düzeldi mi zamanla.

Eklentiler

• 22D8114A-29E2-4A13-9EE8-06549006E5F4.jpeg
    22D8114A-29E2-4A13-9EE8-06549006E5F4.jpeg
    90,9 KB · Görüntüleme: 410
  • 5F9512A8-DA46-4C50-8D8C-831F197E452C.jpeg
    5F9512A8-DA46-4C50-8D8C-831F197E452C.jpeg
    36,6 KB · Görüntüleme: 402
Ben de Fatma Ünal dr a ameliyat oldum 11gün önce. Dudak kalkar mı diye ameliyat öncesi sordum kalkmaz dedi cok dogala yakın burunlar yaptıgı için onu tercih ettim ama bugün 11.günüm ve ben hala domuz gibiyim aynaya bakamaz oldum keyfim gitti dısarı cıkamıyorum. Belki 6.ayda daha farklı olur ama bazıları ameliyattaki gibi kaldı yazmıs korktum sizinkiler düzeldi mi zamanla.
Duzeliyo merak etmeyin benim burun delikleri ici gozukuyodu ama doktor incek dedi hic dusunmedim bile indide zaten gayet guzel olcak şimdi bile cok guzel duruyo masallah :)

Merhaba ben de Fatma Ünal tunçkaşığa ameliyat oldum. Sadece burun kemerim vardı o düzeltilecekti. Şuan hem burun deliklerim eşit değil. Hem burnum eğri ameliyat öncesi böyle bir durum yoktu. Kontrole gittiğimde hiç eğrilik yokmuş gibi normal konuşuyor resimleri hızlı hızlı geçiyo. Çok üzgünüm. Aynaya bakmasım gelmiyor. Masaj yap düzelir diyo.

Merhaba ben de Fatma Ünal tunçkaşığa ameliyat oldum. Sadece burun kemerim vardı o düzeltilecekti. Şuan hem burun deliklerim eşit değil. Hem burnum eğri ameliyat öncesi böyle bir durum yoktu. Kontrole gittiğimde hiç eğrilik yokmuş gibi normal konuşuyor resimleri hızlı hızlı geçiyo. Çok üzgünüm. Aynaya bakmasım gelmiyor. Masaj yap düzelir diyo.
mesaj attım sana ☹️

Kızlar burun ucunuz indi mi biraz ya, benim doktorum başkaydı ama burun ucunu kaldırma dememe ragmen cok kaldırmış ve çok kavis vermis kendime asla alısamadım. Bunu dolguyla ya da nasıl düzeltebiliriz :KK43:

Kızlar burun ucunuz indi mi biraz ya, benim doktorum başkaydı ama burun ucunu kaldırma dememe ragmen cok kaldırmış ve çok kavis vermis kendime asla alısamadım. Bunu dolguyla ya da nasıl düzeltebiliriz :KK43:
İlk ameliyat olduğum zamana göre bayağı düştü ucu zamanla biraz daha Düşecekmiş Eğer kalkıklığından memnun değilseniz aşağı doğru masaj yaparak biraz daha düşmesini sağlayabilirsiniz Doktor bana eğriliği için masaj önerdi şu an yapıyorum elden gelen başka bir şey yok Sizde aşağı doğru yaparsanız belki ucu düşer

İlk ameliyat olduğum zamana göre bayağı düştü ucu zamanla biraz daha Düşecekmiş Eğer kalkıklığından memnun değilseniz aşağı doğru masaj yaparak biraz daha düşmesini sağlayabilirsiniz Doktor bana eğriliği için masaj önerdi şu an yapıyorum elden gelen başka bir şey yok Sizde aşağı doğru yaparsanız belki ucu düşer
Merhana size özelden de mesaj yazdim bi bakar misiniz :)

Nasıl bir masaj önerdi?

İlk haftalara göre bir tık indi biraz daha inecekmis tabi bana daasagı dogru masaj önerdi ama burun ucu düşer baska bi sıkıntı olur diye onu pek yapamıyorum 1.5aylık daha burnum benim sıkıntım ucu top gibi inmedi ödem hiç estetik burun durmuyor sanki bi inseydi su sisler

İlk haftalara göre bir tık indi biraz daha inecekmis tabi bana daasagı dogru masaj önerdi ama burun ucu düşer baska bi sıkıntı olur diye onu pek yapamıyorum 1.5aylık daha burnum benim sıkıntım ucu top gibi inmedi ödem hiç estetik burun durmuyor sanki bi inseydi su sisler
Merhaba benim 3 ay bitti hala ucu çok şiş hele sabahları kalkınca kocaman oluyor. Endişelenmeyin zamanla geçecek diyor buradaki herkes :)

X