Burun estetigı

sateee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2023
12
0
27
Merhaba arkadaşlar sizlere birsey sormak istiyorum tam bir ay önce burun ameliyati oldum ama alçı ve bandajlar çıktıktan sonra burnumun sol tarafında duvar kısmında eziklik gibi birsey oldu doktorum etin kemigin arasında kalmış dedi bu durumu yaşayan var mı aranızda acaba geçiyor mu bu durum yoksa bu şekilde kalıyor mu görsel açıdan beni rahatsız ediyor ve doktorum geçip geçmeyeceği hakkında bilgi vermiyor sizlerden bilgi rica ediyorum şimdiden teşekkür ederim

Eklentiler

• 20231003_233250.jpg
    20231003_233250.jpg
    76,6 KB · Görüntüleme: 69
  • 20231010_025106.jpg
    20231010_025106.jpg
    67,8 KB · Görüntüleme: 63
Geçiyor olsa geçiyor derdi bence, doktor sorumluluğu almamak için sessiz kalmış demeki. Ben doktoru azarlar ve oraya yapacağım dolgu parasını isterdim.

Benimde başlarda o tarz bir şey vardı gölge gibiydi ama rengi biraz koyuydu doktor ödemden oluyo gececek demişti geçti de aynı şey mi bilemiyorum ama

Geçiyor olsa geçiyor derdi bence, doktor sorumluluğu almamak için sessiz kalmış demeki. Ben doktoru azarlar ve oraya yapacağım dolgu parasını isterdim.
Haklısınız bu konuda konuşmak istedik ama bekleyin bakalım dedi sonuçta hiç bir doktor yüzde yüz garanti vermiyor dedi 3 ay sonra gel o zaman konuşuruz dedi doktorumdan çok memnunum ama ameliyat sonrası memnun kalmadım küçük birsey bile olsa sonuçta para veriyorum ve herseyin güzel olmasını istiyor insan

Benimde başlarda o tarz bir şey vardı gölge gibiydi ama rengi biraz koyuydu doktor ödemden oluyo gececek demişti geçti de aynı şey mi bilemiyorum ama
İnşallah benimde öyle olur internetten hiçbir şey bulamıyorum bu konu hakkında sizlerin cevapları az çok beni yönlendirecek teşekkür ederim

Peki kaç ay sonra geçti sizde tam anlamiyla kusura bakmayın sizide rahatsız ediyorum ama

X