BURUN ESTETİĞİ

silahnm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2023
2
0
25
Arkadaşlar merhaba istanbulda burun estetiği için önerebileceğiniz doktor var mı bütçem 30 bin 20-25 aralığında bulduğum doktorlar nedense içime sinmedi tam diyorum bu doktor güzel yapıyo 55 bin fiyat veriyor artık psikolojim bozuldu nisan sonuna kadar olmak istiyorum olan arkadaslardan yorumlarını bekliyorum

Iyi doktorların fiyatı 60'dan başlıyor artık malesef, sinir bozucu ama durum bu. Dediğiniz fiyatlara iyi bir doktor olsa ben de olurdum

Ankara da iseniz Dr Talha Tanyeliyi tavsiye ederim. Yeni ameliyat oldum. Zor bir ameliyattı ama çok şükür ağrısız sızısız atlattım sayılır. Yüzümde de morluk hiç olmadı.

ben 30 bin Tl ye Dr. Kadir Yıldız'a ameliyat oldum. Oldukça memnunum. çok da ilgiliydi. ondan önce birçok doktorla da görüştüm fiyatlerı 60 bin tl civarlarındaydı. Aradaki fiyat farkı neden bu kadar çok anlamadım.

ben 30 bin Tl ye Dr. Kadir Yıldız'a ameliyat oldum. Oldukça memnunum. çok da ilgiliydi. ondan önce birçok doktorla da görüştüm fiyatlerı 60 bin tl civarlarındaydı. Aradaki fiyat farkı neden bu kadar çok anlamadım.
Merhaba, memnun musunuz doktorunuzdan kaç gün oldu ameliyat olalı?

Arkadaşlar merhaba istanbulda burun estetiği için önerebileceğiniz doktor var mı bütçem 30 bin 20-25 aralığında bulduğum doktorlar nedense içime sinmedi tam diyorum bu doktor güzel yapıyo 55 bin fiyat veriyor artık psikolojim bozuldu nisan sonuna kadar olmak istiyorum olan arkadaslardan yorumlarını bekliyorum
arkadaşım 2 yıl önce dr mehmet çifci ye ameliyat oldu çok memnun herkes beğeniyor. fiyat sordum 33.000 TL dedi ataköy de

Merhaba, bulabildiniz mi doktor

Dr Kadir Yıldız ortalama 22-23 bin tl yapıyor ve hakkı ile yapıyor araştırmanızı öneririm tek kötü yorum bile yok kendim bildiğim için gönül rahatlıgı ile tavsiye ediyorum.

Dr Kadir Yıldız ortalama 22-23 bin tl yapıyor ve hakkı ile yapıyor araştırmanızı öneririm tek kötü yorum bile yok kendim bildiğim için gönül rahatlıgı ile tavsiye ediyorum.
30 Dk önce üye olup bütün burun estetiği konularına aynı yorumları yazıyorsunuz. Reklamınızı başka yerde yapın lütfen.

X