Burun estetigi sonrasi yamukluk ve tek tarafta sertlik

Burun şişliği gözüme batmadı güzel bence ,gözüme batan kısım "kolumella" yani burun bağı çok ince geldi bana.. umarim ilerde çökmez,yapay bir durusu var,burnun hacmine gore küçük gibi
Aynen o kisim ince oldugu icin cok garip gorunuyor burun. Ben birazcik ciksin istiyorum ya da burun ucum biraz daha inerse belki daha normal durur o kisim. Yorumunuz icin tesekkurler

Merhaba ben 20 nisanda oldum 1 hafta sonra tampon ve dikişlerim alındı ve burnum bantlandı. 1 haftada bantlı kaldım sonra o da alındı 🤦🏼‍♀️

Merhaba ben 20 nisanda oldum 1 hafta sonra tampon ve dikişlerim alındı ve burnum bantlandı. 1 haftada bantlı kaldım sonra o da alındı 🤦🏼‍♀️
Bende 18 nisanda oldum. Tampon dikislerini aldi fakat altta ve icerde Bi kaç dikiş düşecek dedi

Burun şekliniz çok güzel.Ödemler gittikçe daha da güzelleşir.Çöküntü yok girinti çıkıntı yok.Benimkini görseniz bu güzelliğe şükredersiniz:)
20220708_123641.jpg
benimki nasıl sizce 7.günüm

Merhaba hanımlar. Bundan tam 3 hafta önce burun estetigi oldum. Egiklik , kemer , her iki profilden farklı görünüm ne ararsanız vardı burnumda. Konkalar büyümüştü ve sprey bağımlısıydim. Ani bir kararla ameliyat olmaya karar verdim. Doktorum tanınmış bir doktor değil, sosyal medyasında yaptığı burunları beğendiğim için seçtim. Doktorum en baştan yüzümün asimetrik olduğunu, burnu tam ortaya alamayacağını fakat olabildiğince orta hatta çekeceğini söyledi. Ameliyattan çıktığımda yamuklil belli oluyordu ama geçer dedim takmadım. Alçı alındığında gördüm ki burnum hala yamuk , deliklerim eşit değil. Doktorum nostril retainer kullanmami söyledi. 2 hafta kadar kullandım delikler eşitlendi. Fakat şu an burnumun sağ tarafında şişlik ve gerginlik var , sol tarafı yumuşak. Ve burnum hala eğri. Doktor eskisinden iyi olacağını söylüyor.Önden görüntüsünden hiç memnun değilim. Yandan ise inanılmaz güzel duruyor. Ameliyat öncesi doktora gösterdiğim şekilde.Doktorum henüz çok erken olduğunu, burnumun oturacagini daha iyi olacağını söylüyor. Göz pınarlarımda baya şişlik var.

Özetle anlattığım sorunlar geçici mi? Kalıcı mı? Tecrhbelerinize ihtiyacım var.
Merhaba ben 3 hafta önce ameliyat oldum ve burnum eskisi gibi yamuk ve kemerli gözüküyor acaba sizin burnunuz düzeldi mi?

Benim de bu şekilde şiş gerçekten ve böyle kalacak diye korkuyorum. Zamanla iniyor diyorlar ama özellikle sabah uyandığımda yüzümün ortasında kocaman bir şeyle kalkıyorum hemen buz koyuyorum iniyor tavsiye ederim en azından bu şekilde bir çözüm buldum ben
Foto atar mısınız?

Benzer sorunlar bende de var. Ben de 6 hafta önce ameliyat oldum. Yandan cok seviyorum ama önden hiç güzel deyil. Bir de burun ucum inanilmaz yuvarlak. Doktor kikirlak eklemis ama bana cok fazla yuvarlak geliyor. Göze cok batiyor o yuvarlak. Sizin burun ucunuz nasil?
Aynı durumdayım suan nasıl peki

Benzer sorunlar bende de var. Ben de 6 hafta önce ameliyat oldum. Yandan cok seviyorum ama önden hiç güzel deyil. Bir de burun ucum inanilmaz yuvarlak. Doktor kikirlak eklemis ama bana cok fazla yuvarlak geliyor. Göze cok batiyor o yuvarlak. Sizin burun ucunuz nasil?
Merhaba burnunuz nasıl şuanda şikayetleriniz geçti mi

X