Burun estetiği sonrası sızlama

melooo00

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2024
51
4
21
Merhabaa ben ameliyat olalı 2 ay oldu ama burnumda iki gündür farklı taraflarda sızlama var dün sol tarafımda sızlama vardı şakaklarıma atıyordu ağrısı bugünden sağ tarafta sızlama var oda gözüme atıyor ağrısı. Sizlerde böyle ameliyattan aylar sonra sızlama falan oldu mu bu durum normal mi acaba yoksa başka bişeyin sinyali mi bilemedim yardımcı olabilir misiniz

Merhabaa ben ameliyat olalı 2 ay oldu ama burnumda iki gündür farklı taraflarda sızlama var dün sol tarafımda sızlama vardı şakaklarıma atıyordu ağrısı bugünden sağ tarafta sızlama var oda gözüme atıyor ağrısı. Sizlerde böyle ameliyattan aylar sonra sızlama falan oldu mu bu durum normal mi acaba yoksa başka bişeyin sinyali mi bilemedim yardımcı olabilir misiniz
geçmiş olsun benim dikişlerim ve çevresi sızlıyordu daha çok ama ben bu kadar sıcakta olmamıştım sıcaktan dolayı sizin daha kötü geçmesi normal bence

Sinüzit gibi bir durum olmasın? Belki burundaki ödem kaynaklı sinüsleriniz dolmuştur ve o da baskı yapıyordur. Belki de hasta oluyorsunuzdur.

X