Burun estetiği sonrası deniz suyu spreyi kullanımı

Strwbrrymuffin

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2017
564
309
Arkadaşlar ameliyatın 9. Günündeyim spreyi kullanırken burna sıktıktan sonra hafif içime çektiğimde iğrenç olucak ama ağzıma kadar gidiyor, ama bu şekilde rahatlatabiliyorum bu şekilde kullanmak burunda sıkıntı yaratır mı, bazı yerlerde 14 güne kadar burna su çekmek yasak gibi okudum

Zarari olmaz. İçimize cekmeyeceksek, nasıl temizlenecek orası ve nefes alacağız? Kuruyan kanlar vs yumusamaz ki daha büyük sorun olur. Benim doktorum, yatar şekilde sık, iyice girsin deliklere demişti. Spreyin amacı zaten içe kadar çekmek.

Ben de Nasorinse nazal yıkama suyu kullanıyorum, su bir delikten girip diğerinden çıkıyor ona rağmen yeterince açık değil burnum Endişelenmenize gerek yok yani burnu yıkamak zorundayız..

Bana doktorum daha 3. Günden su çekebilirsin dedi. Hatta şaşırdım bildiğimiz abdest alır gibi mi dedim evet dedi. Ben çekiyorum o yüzden ama zarar oldu mu bilemiyorum.

Burnu zorlayacak hiçbir şey yapma. Deniz spreyini bitene kadar kullanmaya devam et. Ağzına gelmesi çok doğal yapacak bir şey yok kullanman lazım. Yavaş yavaş burnundan nefes almaya çalış. Sağa sola dönüp uzanmak istediğin zaman sağ tarafında ne kadar uzandıysan sola da aynı eşit uzan. Burnun yamulmasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…