Burun estetiği sonrası burun uzunluğu

Belinayyyy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2024
7
0
28
Burun estetiği oldum burun ucum düştü revizyon oldum burun ucum yine uzun geliyor sizce ödem ucuna mi indi yoksa düştü mü yorum yapar mısınız 2. ay oldu

İlerleyen aylarda burun ucu ödemi gidince daha da oturuyor burun kendini toparlıyor ama en önemlisi ilk ameliyatta burun ucunuz kaçıncı ayda düştü ve kalın derili misiniz

İlerleyen aylarda burun ucu ödemi gidince daha da oturuyor burun kendini toparlıyor ama en önemlisi ilk ameliyatta burun ucunuz kaçıncı ayda düştü ve kalın derili misiniz
İlkinde birinci aydan sonra düşmüştü ince deriliyim

Eklentiler

• IMG_20240824_031200.jpg
    IMG_20240824_031200.jpg
    34,7 KB · Görüntüleme: 136
İlkinde birinci aydan sonra düşmüştü ince deriliyim
Ameliyattan sonra doktorun fotoğrafını çekti mi çekilen görseller nasıl peki ? Yine de beklemeni tavsiye ediyorum ilerleyen aylarda çok değişim oluyor mesela benim burun kavisim yok denecek kadar azdı 7. aydan sonra daha kavisli oldu burun ucunda da ödem oluyor mutlaka

Fazla doğal maalesef 😔
Ben de bu lafi cok kullaniyordum. O kadar buyuk bir olaydi ki bu ameliyati olabilmek benim icin en ufak seyde bile hemen demoralize oluyordum bu yuzden. Hele burun ucumun dusuklugu beni sinir ediyordu, kafamda daha da dusecek bilgisi donuyordu ister istemez bir de. Ama su anki halinden memnunum. O dusuk hali gitti. 4. Ay gibi..
Tabii burada doktorun ne diyor, dediklerinde ne kadar samimi bunlar onemli. Benimki hep dogru soyluyormus da ben inanmiyordum djd
Doktora sorman lazim ve ona gore bekle.

Bir de su an kalkik bir burun bu : D
Biri demis dusuk durmuyor ama kalkik da degil diye de. Burada o kullanicinin beklentisi farkli demek ki. Senin de beklentin ameliyat oldugu belli olan bir kalkikliksa o yok sende. Ve mucize olmaz oraya cikmaz.

Ben de bu lafi cok kullaniyordum. O kadar buyuk bir olaydi ki bu ameliyati olabilmek benim icin en ufak seyde bile hemen demoralize oluyordum bu yuzden. Hele burun ucumun dusuklugu beni sinir ediyordu, kafamda daha da dusecek bilgisi donuyordu ister istemez bir de. Ama su anki halinden memnunum. O dusuk hali gitti. 4. Ay gibi..
Tabii burada doktorun ne diyor, dediklerinde ne kadar samimi bunlar onemli. Benimki hep dogru soyluyormus da ben inanmiyordum djd

Biri demis dusuk durmuyor ama kalkik da degil diye de. Burada o kullanicinin beklentisi farkli demek ki. Senin de beklentin ameliyat oldugu belli olan bir kalkikliksa o yok sende. Ve mucize olmaz oraya cikmaz.
Aşırı bir kalkiklik beklemiyordum kibar bir burun istiyordum burnum gün geçtikçe büyüyor sanki ameliyat sonrası ve tampon çıktıktan sonraki halini ekliyorum

Eklentiler

• IMG_20240826_115352.jpg
    IMG_20240826_115352.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 104
  • IMG_20240826_001111.jpg
    IMG_20240826_001111.jpg
    21 KB · Görüntüleme: 108
2 ay çok erken daha ve burnun ödemli suan bu beli resimde hem burun ucunda hem burun kemiğinde
4 ay bitsin beli olur
Benim burunda öyledi (seninki benziyor)
6,5 ay oldu halen değişiyor burnum
senin görüntü ne durımda şuan..kıkırdak çıkıntınız vardı galiba duruyormu hala

benim beklentimde doğal olmasıydı ama baya kalkık bir burunla uyandım o yüzdendirki kalkık burnu nerde görsem tanırım☺️ 2 ci ay için baya iyi duruyor kalkık gelmedi bana doğal olmuş..benim 8 ay oldu yeni yeni normal seviyelere geliyor hala kalkık ama ilk aylar gibi değil şükür

X